عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » البسه مورد نیاز سیل زدگان تا پایان مرحله بحران تأمین می شود

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خبر داد

البسه مورد نیاز سیل زدگان تا پایان مرحله بحران تأمین می شود

البسه مورد نیاز سیل زدگان تا پایان مرحله بحران تأمین می شود 
الهه غیناقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری پیش از ظهر امروز 21 فروردین ماه طی نشستی با رئیس دانشکده مائده، اتحادیه تولید پوشاک، بنیاد تعاون زندان های استان و نماینده سازمان های مردم نهاد در خصوص تهیه و دوخت البسه مناسب سیل زدگان گلستان تصریح کرد: با هماهنگی و هم افزایی باید ترتیبی اتخاذ شود که البسه مورد نیاز سیل زدگان تا پایان مرحله بحران و بازگشت به زندگی عادی آنها نیز تأمین شود.
الهه غیناقی با اشاره به جامعه آماری آسیب دیدگان، اذعان کرد: با همکاری سازمان های مردم نهاد مشخصات کامل سیل زدگان جهت تهیه پوشاک آنان احصاء شده است.
وی در خصوص توزیع اقلام مورد نیاز سیل زدگان بیان کرد: به منظور انسجام و مدیریت توزیع عادلانه اقلام مورد نیاز بین آسیب دیدگان نیاز به هماهنگی های بیشتری وجود دارد.
دکتر کشیری رئیس دانشکده مائده از دوخت و توزیع بیش از 800 دست لباس بین سیل زدگان خبر داد و جهت همکاری و تعامل بیشتر اعلام آمادگی کرد.
در این جلسه اصناف و بنیاد تعاون زندان های استان ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری فی مابین، گزارشی از کمک هایی که تا کنون انجام داده اند ارائه کردند.
مهتاب سرجامی نماینده سازمان مردم نهاد خانه نجات ایران که نقش مهمی در انسجام سازمان های مردم نهاد و امداد رسانی به آسیب دیدگان ایفا می کند در این جلسه با اعلام ظرفیت سمن های استانی ابراز امیدواری کرد با تعاملات بیشتر، بر آلام مردم آسیب دیده در سیل گلستان مرهمی گذاشته شود.
 
البسه مورد نیاز سیل زدگان تا پایان مرحله بحران تأمین می شود

 

البسه مورد نیاز سیل زدگان تا پایان مرحله بحران تأمین می شود

تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : نصرتی
  • بازدید : 46
  • کد خبر : 59841