عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازدید از کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان»

توسط مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری صورت گرفت:

بازدید از کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان»

 

بازدید از کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان»

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در دیدار با دکتر عبدالرحیم حزینی مدیر عامل و اعضای کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان» بر لزوم برگزاری کارگاههای آموزشی سلامت و پیشگیری از سرطان جهت کارکنان دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.
غیناقی با توجه به اهمیت و تقدم پیشگیری بر درمان و کاهش هزینه های درمانی با ارتقای آگاهی افراد، بر لزوم برگزاری کارگاههای آموزشی سلامت و پیشگیری از سرطان جهت کارکنان دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.
وی ضمن اعلام آمادگی جهت انجام هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی، خطاب به مدر عامل کانون مهر گلستان خواستار همکاری نیروهای متخصص آن مجموعه در این طرح شد.
 وی با تأکید بر جذب حمایت خیرین برای کمک به بیماران سرطانی مناطق سیل زده ابراز نگرانی کرد: کمکها به مردم آسیب دیده بر تأمین مایحتاج روزانه و اقلام مورد نیاز زندگی متمرکز شده و بخش حمایت از بیماران صعب العلاج در حاشیه قرار گرفته است.
مدیر کل بانوان و خانواده استانداری در خصوص دغدغه مدیر عامل کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان» مبنی بر وجود مؤسسات سوءاستفاده گر به عنوان خیرین کمک به بیماران سرطانی، قول مساعد داد نسبت به شناسایی و برخورد با آنان اقدام شود.

 گفتنی است این کانون به عنوان اولین مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی حمایتی و تسکینی به بیمار و خانواده وی در استان گلستان از سال ۹۴ تا کنون در زمینه های پرداخت هزینه های درمانی،مددکاری، مشاوره های پزشکی و روانشناسی رایگان و خدمات پرستاری و مراقبت در منزل به مردم شریف استان خدمات ارائه می‌دهد.

 

 

بازدید از کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان»

 

بازدید از کانون «حامیان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج مهر گلستان»

 

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : نصرتی
  • بازدید : 30
  • کد خبر : 61251