عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پنجمین جلسه کارگروه نظارت و بازرسی مناطق سیل زده استان برگزار گردید


پنجمین جلسه کارگروه نظارت و بازرسی مناطق سیل زده استان برگزار گردید

 

پنجمین جلسه کارگروه نظارت و بازرسی مناطق سیل زده استان برگزار گردید

پنجمین جلسه کارگروه نظارت و بازرسی مناطق سیل زده روز دوشنبه 20 خرداد ماه با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی از جمله ادارات کل بازرسی و دیوان محاسبات و نمایندگان دستگاه های اجرایی در محل دفتر جمعیت هلال احمر استان برگزار گردید.

سجادی ، مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی ، هدف از برگزاری این جلسات را بررسی مشکلات و مسائل موجود در حوزه های مختلف بازسازی و نوسازی مطرح نمود و بر ضرورت پیگیری و مرتفع نمودن آن با همکاری دستگاه های نظارتی و اجرایی تأکید کرد.

وی با اشاره به شروع فصل گرما و وضعیت مردم تسریع در امر بازسازی و نوسازی و توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات مردم مناطق آسیب دیده را خواستار شد. 

در ادامه هروی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، گزارش مبسوطی از نحوه امداد رسانی و عملیات امداد و نجات ، توزیع بسته های حمایتی نظیر چادر، بسته های غذایی و ... ارائه نمود و به سؤالات حاضرین در جلسه پاسخ داد.

هروی با اشاره به همکاری و تعامل سازنده دستگاه های اجرایی، نهادهای نظامی و انتظامی و نیروهای مردمی ، این همکاری و هم افزایی قابل تقدیر خواند.

سپس جمشیدی معاون برنامه ریزی جهادکشاورزی استان به بیان مشکلات و چالشهای حوزه کشاورزی پرداخت و بر اصلاح فرآیند پرداخت خسارت تأکید نمود.

حق بین ، معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد در بخش مسکن ، به مشکلات پیش روی این حوزه پرداخت.

در پایان جلسه مقرر گردید مشکلات و مسائل مطرح شده به فراخور موضوع در سطوح استانی و ملی پیگیری گردد.

 

پنجمین جلسه کارگروه نظارت و بازرسی مناطق سیل زده استان برگزار گردید


 تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : بازرسی
  • بازدید : 43
  • کد خبر : 61941