عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » عملیات شناسایی اتباع غیر مجاز در تمامی مبادی ورودی استان صورت می گیرد


عملیات شناسایی اتباع غیر مجاز در تمامی مبادی ورودی استان صورت می گیرد

عملیات شناسایی اتباع غیر مجاز در تمامی مبادی ورودی استان صورت می گیرد
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان گفت: مأموران انتظامی و دستگاههای ذیربط عملیات شناسایی اتباع غیر مجاز را بصورت دقیق و اثر بخش در تمامی ورودی های استان، به عنوان اولویت برنامه های خویش قرار دهند.
"مهدی دهرویه" در جلسه کارگروه کنترل و ساماندهی اتباع خارجی غیرمجاز خاطر نشان کرد: این دستورالعمل با توجه به شیوع ویروس کرونا و در چهارچوب اقدامات پیشگیرانه و جلوگیری از انتشار ویروس کوید 19 در بین اتباع خارجی صورت می گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه رسانه های وابسته به معاندین به دنبال بزرگنمایی برخی حوادث و تخریب وجهه برادرانه دو ملت بزرگ ایران و افغانستان هستند، تأکید کرد: نگاه جمهوری اسلامی به مهاجران افغان در طول چهل سال گذشته، نگاه حمایتی و برادرانه بوده و در همین چهارچوب کمک های زیادی در حوزه های مختلف به مهاجران و پناهجویان افغانستانی از سوی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی ادامه داد: انتظارمان از ملت عزیز ایران و برادران و خواهران افغان این است که در مقابل توطئه های تفرقه برانگیز دشمنان آگاه باشند و فریب دروغهای رسانه ای دشمن را نخورند.
دهرویه در پایان با تأکید بر لزوم هماهنگی و هم افزایی بین دستگاههای عضو کارگروه کنترل و ساماندهی اتباع خارجی غیر مجاز، ایجاد تدابیر لازم جهت جلوگیری از ورود غیر مجازین به استان گلستان را مهمترین وظیفه دستگاههای عضو این کارگروه برشمرد.

عملیات شناسایی اتباع غیر مجاز در تمامی مبادی ورودی استان صورت می گیرد

تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : mahmoodi
  • بازدید : 348
  • کد خبر : 73812
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.