عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند


بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند

بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند

الهه غیناقی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در آیین انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل اوقاف و امور خیریه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور بانوان استانداری گلستان اظهار کرد: بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند و نیاز است که مورد حمایت قرار گیرند.

غیناقی با بیان اینکه طی سال های اخیر در اشتغال دولتی بانوان روند رو به رشدی را شاهد هستیم، ادامه داد: با توجه به اینکه در کسب و کارها درآمدهای پایینی برای بانوان در نظر گرفته می شود بانوان به دنبال کارآفرینی در حوزه های مختلف هستند.

مدیرکل اموربانوان استانداری گفت: باید از بانوان به ویژه سرپرستان خانوار حمایت شود و با هماهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از مشاغل بانوان روستایی حمایت خواهد شد.
وی افزود: یکی از مشکلاتی که بانوان با آن رو به رو هستند مکانی برای راه اندازی کسب و کار و کارگاه است، همچنین از دیگر مشکلاتی که در حوزه اشتغال بانوان وجود دارد چتر حمایتی پیشران ها برای راه اندازی کسب و کار است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان خاطرنشان کرد: با انعقاد تفاهم نامه با اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان در ارائه مکان برای راه اندازی کسب و کارها تسهیل شد، همچنین روند رو به رشد حمایت طرح ها و پیشران ها از اشتغال بانوان مورد توجه قرار گرفت.
غیناقی ابراز امیدواری کرد: اجرای این تفاهم نامه به ارتقای سطح زندگی روستائیان و بانوان سرپرست خانوار کمک می کند.

 

بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند

 

 

بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند

 

بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : نصرتی
  • بازدید : 35
  • کد خبر : 76500
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.