عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مراسم تقدیر از بانوي كارآفرين گلستانی

با حضور وبیناری دکتر ابتکار معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده

مراسم تقدیر از بانوي كارآفرين گلستانی

مراسم تقدیر از بانوي كارآفرين گلستانی

با حضور وبیناری دکتر ابتکار معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده، مراسم تقدیر از زهرا گرايلي، کارافرین گالیکشی به عنوان بانوي كارآفرين برتر كشوري به انتخاب آراي مردمي امروز در استانداری گلستان برگزار شد.

زهرا گرایلی از شهرستان گالیکش با فعالیت باغبانی(باغ تمشک) در ششمین دوره انتخاب زنان کارآفرین با رای مردم در سامانه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده شرکت و به عنوان یکی از نفرات برگزیده انتخاب شد.
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری گلستان، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، فرماندار و رییس جهاد کشاورزی شهرستان گالیکش در این مراسم حضور داشتند و با اهداء لوح تقدیر از طرف معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده از این بانوی کارآفرین تقدیر کردند.
گفتنی است؛ زهرا گرایلی از شهرستان گالیکش با فعالیت باغبانی(باغ تمشک) در ششمین دوره انتخاب زنان کارآفرین با رای مردم در سامانه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده شرکت و به عنوان یکی از نفرات برگزیده انتخاب شد. 
این بانوی جوان کارآفرین که متولد۱۳۷۵ و دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی است؛ با احداث باغ تمشک در روستای یورت زینل شهرستان گالیکش در باغی به مساحت۲هزارمترمربع به فروش تمشک به صورت خام و فرآوری شده و نیز فروش نهال تمشک  اقدام کرده است.
زهرا گرایلی از ۳ سال پیش تا کنون، توانسته برای ۳۵ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی کند.
وی در سال گذشته در کنار باغ تمشک اقدام به کشت نهال گردو به مساحت۲هزار مترمربع نموده و درسال جاری نیز با همکاری مدیریت جهادکشاورزی شهرستان گالیکش تصمیم به ایجاد مزرعه سبزی وصیفی جات و توت فرنگی دارد و همچنین فعالیت هایی نظیر دامپروری و زنبورداری نیز جز برنامه های مزرعه وی با نام تجاری نیلکوه در سال آتی است.

 

 

 

مراسم تقدیر از بانوي كارآفرين گلستانی


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : نصرتی
  • بازدید : 126
  • کد خبر : 78183
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.