عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اولین جلسه پنل خبرگی استانداری برگزار شد


اولین جلسه پنل خبرگی استانداری برگزار شد

اولین جلسه پنل خبرگی استانداری برگزار شد

 در راستای دستورالعمل تدوین برنامه عمیاتی ارتقای بهره وری در دستگاههای اجرایی، اولین جسله پنل خبرگی استانداری با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری، دکتر جعفری از پژوهشگران استان و کارشناسان خبره واحدهای تابعه استانداری برگزار گردید.

گلثوم کریم آبادی مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی  بر ضرورت دمیده شدن روح فرهنگ بهره وری در کالبد سازمان تاکید کرد و گفت: تفکر بهره وری باید در سیستم نهادینه و تبدیل به یک نهضت عمومی و فراگیر شود آنگاه می توان شاهد رشد همه جانبه کارکنان و مدیران و توسعه فعالیت ها و برنامه های راهبردی و استراتژیک استانداری و فرمانداریها بود.
وی افزود: بهره وری مسئول تامین یک سوم رشد اقتصادی کشور است و سهم زیادی در تولید ناخالص ملی دارد.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری گفت: اعضای پنل خبرگی متشکل از مجربان و متخصصان سازمان است که در جهت ارتقا کیفیت فرآیندها، تصمیم های مدیریتی و نهادینه کردن اثربخشی و کارایی در سازمان به مدیران ارشد کمک می نماید.
کریم آبادی افزود: مسئله یابی و حل مسئله از وظایف اصلی پنل است و مرجع علمی تایید محتوای برنامه عملیاتی ارتقای بهرهوری استانداری است که زیر نظر کمیته اصلاح ساختار و فرآیندها و فناوریهای مدیریتی  استانداری فعالیت می نماید.

اولین جلسه پنل خبرگی استانداری برگزار شد

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.