عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا


برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا

برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع  مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا

اولین جلسه هماهنگی مجمع مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی متولی صدور مجوز سمن و نماینده تشکلهای مردم نهاد با محوریت دو موضوع شکل گیری مجمع هماهنگی مشارکتهای مردمی در استان و برگزاری پویش مومنانه در 8 اردیبهشت مصادف با 15 ماه مبارک رمضان برگزار شد.
شهربانو برهانی مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان ضمن تقدیر و تشکر از حمایتها و همراهی دستگاههای اجرای و نهادها درهماهنگی مشارکتهای مردمی گفت: بهره گیری از ظرفیتهای مردمی نظیرسمن ها ،خیرین ،بسیج، هیئت های مذهبی در حمایت از اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا و کمک به تامین معیشت اقشار آسیب پذیر و تحکیم روحیه همکاری در رویارویی با مصائب مستلزم شبکه سازی و زمینه سازی و تسهیل گری حاکمیتی در جهت دهی و تمرکز بخشی مشارکتهای مردمی روی اولویتها است.
برهانی در ادامه گفت: تحقق این موارد در مجمع مشارکتها با اهداف کلان حمایت های اجتماعی از آسیب دیدگان  بیماری کرونا و مبارزه با بیماری پیگیری خواهد شد.
وی افزود: این مجمع به ریاست استاندار محترم تشکیل و خانم ملیکا رویگری مدیر بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها در استان به عنوان دبیر این مجمع  معرفی گردیدند.

برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع  مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا

برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع  مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : کارشناس
  • بازدید : 69
  • کد خبر : 82506
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.