عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری جلسه کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان


برگزاری جلسه کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان

برگزاری جلسه کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان
 جلسه کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال و رئیس کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان و مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل ذیربط برگزار گردید.
به استناد دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، هشتمین جلسه کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان به منظور بررسی و ارائه راهکارهای مناسب و تعیین تکلیف اراضی واگذار شده در شهرک ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران که بدلایل مختلف همچنان بلاتکلیف بوده و طرح های صنعتی در این زمین ها اجرا نشده اند، و همچنین مشکل ترهین اراضی دارای سند اصلاحات ارضی در بانک های عامل برگزار شد.
در این جلسه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گزارشی از تعداد قرارداد منعقده با سرمایه گذاران و تعداد قراردادی که سرمایه گذاران به تعهدات خود عمل ننموده اند به جلسه ارائه نمود .
با توجه به گزارش ارائه شده اقدامات قانونی برای بازپس گیری اراضی واگذار شده در حال انجام است. 
در این جلسه راهکارهای کارشناسی برای تسریع در اجرای طرح های سرمایه گذاری و نحوه تایید اهلیت سرمایه گذاران برای واگذاری اراضی و همچنین بازپس گیری اراضی و واگذاری آ‌ن به سرمایه گذاران توانمند و دارای اهلیت ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
ضمن آنکه در خصوص ترهین سند اصلاحات ارضی در بانک های عامل و تسریع در صدور سند تفکیکی توسط ثبت اسناد و املاک پیشنهادات لازم ارائه گردید.

تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.