عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جوانان به دولت برای رفع مشکلات اعتماد داشته و کمک کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست صمیمی با جوانان فعال شهرستان آزادشهر : :

جوانان به دولت برای رفع مشکلات اعتماد داشته و کمک کنند

جوانان به دولت برای رفع مشکلات اعتماد داشته و کمک کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه مجموعه دولت سیزدهم با روحیه جهادی و انقلابی درصدد رفع مشکلات مبتلابه جامعه در بخش‌های گوناگون است، از جوانان و نخبگان خواست به دولت برای موفقیت در تحقق اهداف اعتماد داشته و کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ؛ " سیدعلی مهاجر" در نشست صمیمی با جوانان فعال شهرستان آزادشهر اظهار داشت : دولت به جوانان و استفاده از ظرفیت‌های آنها اعتماد دارد و پیگیر مطالبات آنان است، بخشی از مدیران دولت نیز از جوانان انتخاب شدند؛ ضمن اینکه استاندار گلستان نیز بخشی از مدیران ستادی و فرمانداران خود را از جوانان دهه شصتی انتخاب کرده است.

مهاجر با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد بی اعتمادی در اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان و نخبگان نسبت به نظام و دولت، اضافه کرد: امروز دشمنان انقلاب با استفاده از غول رسانه‌ای خود اقدام به القائات نادرست و دروغ پردازی علیه کشورمان کرده تا نسل جوان ما را نسبت به آینده ناامید کنند.

وی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند تصویری غیرواقعی از ایران در فضای مجازی به جای ایران واقعی به خورد مردم و جوانان دهد در حالی که نظام اسلامی ما در ۴۴ سال گذشته موفقیت‌ها و دستاوردهای زیادی در بخش‌های گوناگون داشته که باید آنها را برای مردم خود تببین کنیم.

معاون سیاسی استاندار گلستان، مطالبه‌گری را از ضرورت‌های نسل جوان دانست و افزود : گلستان ظرفیت‌های زیادی در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری و کشاورزی دارد که می‌توان با استفاده بهینه از این توانمندی‌ها براساس یک نقشه راه علمی، به ایجاد اشتغال و درآمد برای اهالی استان کمک کرد ، جوانان فعال ضمن پیگیری مسائل و مشکلات از سوی مدیران، به آنها جهت رفع مشکلات و موانع پیشرو با ارائه راهکارهای لازم کمک کنند.

وی همچنین از وجود ۱۰ نوع مرکز آموزش عالی با ۶۸ هزار دانشجو در گلستان خبر داد و ادامه داد : به دانشگاه‌ها اعلام شده تا برای شنیدن صدای دانشجویان کرسی‌های آزاد اندیشی برگزار کنند تا حرف‌ها و دغدغه‌های نسل جوان شنیده و به آن عمل شود.

مهاجر به اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور هم اشاره کرد و گفت: شبکه‌های ماهواره‌ای معاند "بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال" به ترتیب توسط انگلیس و عربستان سعودی پشتیبانی و اداره می‌شوند و درحالی که خودشان منشا دیکتاتوری و نقض حقوق بشر هستند و از شعارهای اغتشاشگران در ایران حمایت می‌کنند.

وی افزود: در جمهوری اسلامی قانون وجود دارد که همه باید به آن تمکین کنیم زیرا انجام کارهای خلاف قانون سبب هرج و مرج و نا امنی و سوء استفاده دشمنان می‌شود.

معاون سیاسی استاندار گلستان همچنین از جوانان خواست تا دیده‌بان مسئولان باشند و با رصد عمل‌کرد مدیران، خطاهای احتمالی آنها را گزارش کند تا با متخلفان برخورد شود.

جوانان به دولت برای رفع مشکلات اعتماد داشته و کمک کنند

 

جوانان به دولت برای رفع مشکلات اعتماد داشته و کمک کنند

 

جوانان به دولت برای رفع مشکلات اعتماد داشته و کمک کنند

 

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .