عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تببین مفاهیم دفاع مقدس نیاز مبرم جامعه است

فرماندار آزادشهر در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس:

تببین مفاهیم دفاع مقدس نیاز مبرم جامعه است

 تببین مفاهیم دفاع مقدس نیاز مبرم جامعه است

سید جواد کریمی فرماندار شهرستان آزادشهر گفت:تبیین مفاهیم دفاع مقدس و خاطرات شهدا برای نسل جوان نیاز ضروری جامعه امروز است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آزادشهرسید جواد کریمی فرماندار آزادشهر در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد:هشت سال دفاع مقدس مملو از ارزش‌های ماندگار است که باید به پیام‌های موثر در این هفته توجه کرد.
سید جواد کریمی ضمن ارج نهادن بر ارزشهای دفاع مقدس و تاکید بر لزوم انجام امور فرهنگی برای زنده نگه داشتن ایثارگری‌های رزمندگان اسلام، ابراز داشت: در این برهه از زمان که تهاجم نظامی دشمن به یک تهاجم بسیار گسترده تر فرهنگی مبدل گشته، لازم است با بسیج همه امکانات در زمینه ترویج فرهنگ دفاع مقدس اقدام گردد.
حجت الاسلام منصوری امام جمعه  آزادشهر گفت:این هفته از ارزشمندترین برهه‌های تاریخ این نظام به حساب می‌رود که در دفاع مقدس با جان‌فشانی و برکت خون شهدا و حماسه آنها امنیت پایداری نصیب ایران اسلامی شد.
وی گفت: بین جنگ تهاجمی و جنگ تدافعی و تحمیلی فرق وجود دارد، در جنگ تهاجمی دشمن خوی تجاوزگری دارد و با وحشی‌گری کار می‌کند ولی در جنگ دفاعی فقط از کیان و نظام دفاع انجام می‌شود.
سرهنگ حسینی فرمانده سپاه آزادشهر عنوان کرد: ما در آستانه هفته دفاع مقدس هستیم که باید نسل جوان را با فرهنگ و ایثار شهدا آشنا کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آزادشهر گفت: تمام ادارات باید در این هفته حضور موثری داشته باشند و با تببین دستاوردهای دفاع‌مقدس و انقلاب اسلامی گامی مهم در این راستا بردارند.

 

تببین مفاهیم دفاع مقدس نیاز مبرم جامعه است

تببین مفاهیم دفاع مقدس نیاز مبرم جامعه است

تببین مفاهیم دفاع مقدس نیاز مبرم جامعه است

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 50
  • کد خبر : 105459