عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » طرح تفصیلی بندرگز تصویب و مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب ابلاغ خواهد شد

فرماندار شهرستان بندرگز:

طرح تفصیلی بندرگز تصویب و مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب ابلاغ خواهد شد

 

طرح تفصیلی بندرگز تصویب و مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب ابلاغ خواهد شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرگز، نماز جمعه با حضور صابر حسن پور فرماندار شهرستان در مسجد جامع بندرگز برگزار شد.
صابر حسن پور اظهار داشت:طرح تفصیلی بندرگز تصویب و مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب ابلاغ خواهد شد .قرارداداین طرح بعد از ابلاغ طرح جامع درسال ۹۷، توسط اداره کل راه و شهرسازی با مهندسان مشاور رواق شهرپارس منعقد شد.
وی افزود :باتوجه به مغایرت های متعدد طرح جامع در حوزه کاربری های شهری،شهرداری پیگیری های مستمر را از ابتدای تهیه طرح در دستور کار قرار داد.در این راستا با مشارکت شهرداری و شورای شهر،دفتر فنی استانداری و معاونت شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی بیش از ۶۰ جلسه کمیته فنی برگزار شدکه ماحصل ۵ساله این بررسی تصویب طرحی است که ضوابط ساخت و ساز در آن تسهیل و موجبات رونق را در امر ساخت مسکن بهمراه خواهد داشت.
فرماندار شهرستان گفت:در حوزه تعیین کاربری ها نیز سعی شد ضمن توزیع منطقی کاربری های عمومی در سطح شهر با انجام صلحنامه فیمابین شهرداری و شهروندان سطح وسیعی از کاربری های مسکونی و عمومی تعیین تکلیف شود که این موضوع نیز سبب رونق ساخت مسکن در آینده نزدیک خواهد شد.
وی در پایان بیان داشت:جا دارد از نگاه مثبت مهندس مهیایی و کارشناسان زیر مجموعه در حوزه دفتر فنی استانداری و همچنین مهندس ملک مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان ،معاونت شهرسازی و کارشناسان مربوطه و نهایتا شهرداری و شورای اسلامی شهربندرگز که با پیگیری مجدانه منجر به تصویب طرح تفصیلی بندگز شده اند تشکر ویژه نمود .

طرح تفصیلی بندرگز تصویب و مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب ابلاغ خواهد شد

 
ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 55
  • کد خبر : 110347