عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دعوت فرماندار شهرستان آق قلا از مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

به منظور حضور پرشور اقشار مختلف صادر شد:

دعوت فرماندار شهرستان آق قلا از مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

دعوت فرماندار شهرستان آق قلا از مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

 "امانگلدی ضمیر" فرماندار شهرستان آق قلا با صدور پیامی از عموم مردم این شهرستان جهت حضوری باشکوه و گسترده در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، در پیام رئیس ستاد هماهنگی یوم الله 13 آبان شهرستان آمده است :

"بسم الله الرحمن الرحیم"

اکنون که پس از گذشت 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، خصومت آمریکا نسبت به کشور عزیزمان دارای ابعاد تازه ای گردیده است ، لذا حضور پرشور قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی مراسم سیزدهم آبان امسال با فریاد مرگ بر آمریکا خنثی کننده توطئه های دشمنان اسلام است.

یوم الله سیزدهم آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکا جنایتکاراست و این روز بستر رخداد های مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی است که در بیداری امت اسلام و تداوم نهضت ملت ایران نقش و جایگاه ویژه ای دارد.

سيزدهم آبان ماه ، يادآور سه واقعه مهم است که در سه دوره مختلف رخ داده است، تبعيد امام عزيز به ترکيه در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان بي گناه در سال ۵۷ توسط رژيم وابسته شاه و تسخير لانه جاسوسي در ايران در سال ۵۸ توسط دانشجويان پیرو خط امام که امام خميني (ره) آن را انقلاب دوم ناميدند و به همين دليل اين روز در تاريخ کشور به عنوان روز ملي مبارزه با استکبار جهانی به ثبت رسيده است.

13 آبان نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که در فرمایشات گُهربار مقام معظم رهبری ، این روز ، تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران است و آينده مملكت در دست دانش‌آموزان است.

ماجراجویی ها و کینه توزی های اخیر سردمداران ذلت پیشه استکبار و شیطان بزرگ علیه نظام مقدس اسلامی و سخنان سخیف و ابلهانه، کذایی و توهین های" ترامپ " رئیس جمهوری جاهل آمریکا علیه ایران، بار دیگر هویت استکباری شیطان بزرگ را نمایان کرد.

حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب ایران اسلامی سال ها پیش در مورد این شیطان بزرگ فرمودند: هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید، بدانید شما با یک قدرتى مواجه هستید که اگر یک غفلت بشود ، مملکتتان از بین میرود.

اینجانب ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم فهیم و آگاه شهرستان آق قلا در همه مراسمات و مناسبت های ملی و مذهبی ، از تمامی دانشجویان ، دانش آموزان ، خانواده های شهداء ، ایثارگران ، جانبازان ، بسیجیان ،اصناف و اقشار مختلف مردم دعوت می نمایم تا با حضور انقلابی ، گسترده، متحد و حماسی خود ، در تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی دوباره زنند.

"امانگلدی ضمیر"

فرماندار و رئیس ستاد برگزاری یوم الله 13 آبان

شهرستان آق قلاارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 126
  • کد خبر : 38972