عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مسیر و راه شهدا پس از شهادت آنها هیچگاه فراموش نمی شود

فرماندار بندرگز:

مسیر و راه شهدا پس از شهادت آنها هیچگاه فراموش نمی شود

مسیر و راه شهدا پس از شهادت آنها هیچگاه فراموش نمی شود

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : مسیر و راه روشن شهدا پس از شهادت آنها هیچگاه فراموش نمی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ، "حسین احمدی" در گفت و گوی خبری به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا افزود : بزرگداشت شهدا مخصوص یک روز خاص نیست بلکه همه روزها در جمهوری اسلامی ایران متعلق به شهداست.

وی اظهار داشت : 22 اسفند به عنوان یک نماد یادآور این نکته به مسوولان و مردم است که باید به صورت مستمر به یاد شهدا و جانفشانی های آنها باشند.

فرماندار بندرگز با بیان اینکه شهدا منتخبان خداوند روی زمین هستند که نزد خداوند روزی می خورند ، افزود : دشمن نیز ایستادگی ، قهرمانی و پایداری شهدای ما را فراموش نمی کند.

احمدی عنوان کرد : 22 اسفند که در آستانه بهار طبیعت به نام روز شهدا نام گرفته ، بهترین فرصتی است که به یاد آوریم بهار امروز عزت ، استقلال و آزادی این ملت با نسیم خوش شهادت در این کشور مستقر شده است.

این مقام مسوول ضمن گرامیداشت روز شهدا ادامه داد : پدران ، مادران ، همسران و فرزندان شهدا حق سنگینی بر گردن ما دارند و باید بدانیم که ادای این حق امری ضروری و غیرقابل اغماض است.

فرماندار بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود ، بنیاد شهید و امور ایثارگران را میراث امام خمینی (ره) دانست و خاطرنشان کرد : کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران مجاهدینی هستند که به خانواده معظم شهدا و ایثارگران خدمت کرده و آنان را تکریم می کنند.

گفتنی است ، 22  اسفند سالروز تشکیل بنیاد شهید از سوی شورای انقلاب فرهنگی به عنوان روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است.


 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 142
  • کد خبر : 43415