عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازدید فرماندار آزادشهر از کمپ ترک اعتیاد شهر نگین شهر


بازدید فرماندار آزادشهر از کمپ ترک اعتیاد شهر نگین شهر

بازدید فرماندار آزادشهر  از کمپ ترک اعتیاد شهر نگین شهر

دكتر حسيني فرماندار شهرستان آزادشهر به همراه معاون فرماندار، دادستان شهرستان و جمعي از روساي ادارات مرتبط از كمپ ترك اعتياد ( ويژه آقايان ) واقع در نگين شهر بازدید کردند.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر در جريان بازديد از كمپ ترك اعتیاد كه با همراهي اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان هاي آزادشهر انجام شد، اولویت ستاد مبارزه با مواد مخدر را مردمی کردن و اجتماعی کردن مبارزه و کاهش آسیب‌ها در این زمینه اعلام کرد و افزود: در مبارزه با مواد مخدر باید نگرش جامعه را تغییر دهیم چون این کار فقط وظیفه نیروی انتظامی نیست بلکه نهادها و ادارات زیادی درگیر این قضیه هستند و باید با عزم ملی به مبارزه این بلاي خانمانسوز برویم.

سید رسول حسینی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های دشمن در کشورهای اسلامی تهاجم فرهنگي و هويت زدايي جوانان است، عنوان کرد: اعتیاد به ویژه درمیان قشر نوجوان و جوان همواره مشکلات فراوانی برای جامعه، خانواده و افراد به همراه دارد. در اين راستا نخست خانواده‌ها در پیشگیری از آن نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند و سپس به دنبال آن جامعه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
فرماندار آزادشهر با اعلام اين مطلب كه جدي ترين اقدامات در راستاي مبارزه با مواد مخدر، توسط كشور جمهوري اسلامي ايران انجام مي شود؛ همكاري و اقدام همه جانبه كشورهاي مختلف را در اين زمينه ضروري دانست.
فرماندار آزادشهر ضمن تاكيد بر همكاري ادارات و نهادهاي مرتبط در حل مشكلات مربوط به معتادان اعلام داشت: در شهرستان آزادشهر آمادگي داريم ضمن حمايت از اين مركز در راستاي ارائه خدمات بهتر، براي افرادي كه در مسير اصلاح و ترك واقعي اقدام نمايند نسبت به ارائه تسهيلات كم بهره و ايجاد اشتغال آنها مساعدت نمائيم.
فرماندار آزادشهر در پايان ضمن شنيدن مسايل و مشكلات افراد بستري شده در مركز، با تاكيد بر اينكه افراد مذكور شايد از بهترين و كارآمدترين افراد جامعه ما باشند ولي به دليل غفلت در اين بلا گرفتار شده اند خطاب به آنان افزود: خانواده و جامعه در راستاي آرامش، توسعه و آباداني به وجود شما نياز دارد. لازم است با توكل به خداوند متعال و اراده اي قوي نسبت به ترك دائمي مصرف مواد مخدر كه جز ضرر جاني و مالي و عاطفي چيزي ندارد اقدام كنيد.
وي افزود: شما عزیزان ثابت کردید برای جبران اشتباهات گذشته خودتان حرکت کرده‌اید که این خود یک اقدام بزرگ است.
شايان ذكر است در ابتداي اين بازديد، مدیر مرکز ترک اعتیاد و رئیس اداره بهزیستی شهرستان آزاشهر گزارشي از وضعيت مركز و اقدامات انجام شده ارائه نمودند.

 

 

 

 

 

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 185
  • کد خبر : 45410