عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دهیاران و شورای روستاهای گمیشان برای جذب سرمایه گذار رقابت کنند

فرماندار گمیشان؛

دهیاران و شورای روستاهای گمیشان برای جذب سرمایه گذار رقابت کنند

دهیاران و شورای روستاهای گمیشان برای جذب سرمایه گذار رقابت کنند

فرماندار گمیشان گفت: دهیاران و شوراها به عنوان نمایندگان مردم روستاها برای جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف رقابت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج در جلسه بررسی راهکارهای جذب سرمایه گذار در روستاهای نوار مرزی شهرستان خاطر نشان کرد: شناساندن ظرفیت ها و جذب سرمایه گذار یک هنر مهمی است که باید هر یک از دهیاران برای اجرایی شدن آن تلاش کنند.

وی افزود: هر یک از روستاهای سطح شهرستان ظرفیت های منحصر به فردی در حوزه های مختلف برای فعال شدن پروژه های اقتصادی دارد که حضور سرمایه گذاران می تواند در استفاده بهینه از آنها با هدف ایجاد اشتغال برای مردم روستاها موثر باشد.

توماج یادآور شد: دولت حمایت های ویژه ای از طرح های اقتصادی و اشتغالزا در روستاهای محروم و مرزی انجام می دهد و همه باید از این موقعیت پیش آمده به خوبی استفاده کنیم.

فرماندار گمیشان اظهار کرد: اشتغال پایدار با جذب سرمایه گذار و رفع موانع تولید از اهداف مهمی است که زمینه ساز رونق شهرستان خواهد شد.

وی ضمن تاکید بر همکاری و هماهنگی هر یک از دهیاران و شوراها جهت جذب سرمایه گذاران بیان داشت: اگرهر کدام از ما وظیفه خودمان را انجام بدهیم می توانیم اشتغال بیشتری ایجاد کنیم و زمینه و شرایط را فراهم کنیم تا تولید افزایش پیدا کند و با این کار فضای کسب و کار را بهبود ببخشیم.

توماج در بخش پایانی سخنان خود گفت: ایجاد اشتغال و درآمد پایدار از وظایف مهم دهیاران است که اگر به خوبی اجرا شود باعث توانمند شدن دهیاری ها جهت انجام پروژه های توسعه ای عمرانی و زیرساختی می شود.

دهیاران و شورای روستاهای گمیشان برای جذب سرمایه گذار رقابت کنند

 

 

 


 


 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گمیشان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گمیشان
  • بازدید : 39
  • کد خبر : 49001