عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بانوان نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند


بانوان نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند

بانوان نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند

فرماندار مینودشت در جلسه کارگروه بانوان گفت: بانوان نقش اساسی دردوران دفاع مقدس داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سید رضا طباطبایی فرماندار مینودشت در جلسه کارگروه بانوان فرمانداریهای استان که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید از نقش زنان در دوران دفاع مقدس گفت و بیان داشت : زنان علاوه بر پشتیبانی در جنگ ، مردان و فرزندانی را به جنگ فرستادن که این خود نشانه ایثار و عشقی بود که به اسلام و امام حسین (ع) داشتند و همانند حضرت زینب (س) صبورانه همه مصائب را به دوش کشیدند و باید برای قدر و منزلت این مادران و خواهران برنامه ریزی های ویژه ای تدارک دیده شود .

در ادامه همچنین خانم غفار ی مدیرکل بانوان استان نیز با تاکید بر حضور پر شور زنان در مسائل اجتماعی و سیاسی گفت : عزت مندی انقلاب مرهون تلاش ملت ایران است و ادامه آن نیازمند حضور در صحنه است و هرچه موفقیت در عرصه انقلاب بیشتر شود اعتماد مردم نیز بیشتر خواهد شد .

ایشان اجتماع سالم را از خانواده سالم دانست و افزود : بانوان علاوه بر مدیریت در جامعه نقش مدیریتی خود را نیز در تحکیم بنیان خانواده به خوبی ایفا کرده اند .

غفاری با اشاره به اینکه 50 درصد افراد جامعه را بانوان تشکیل می دهند تصریح کرد تاثیر گذاری فعالیت زنان نیزدر تمام حوزه های سیاسی و اجتماعی بسیار بالا است .

بانوان نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند

بانوان نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند


 


 


ارسال کننده خبر : فرمانداری مینودشت
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : مینودشت
  • بازدید : 70
  • کد خبر : 50609