عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تصویب 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی

خبر خوش نماینده مجلس شورای اسلامی برای مردم شهرستان آق قلا:

تصویب 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی

تصویب 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی

"نبی هزار جریبی"از تصویب 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی شهرستان آق قلا خبر داد.

ظهر امروز دوشنبه بیست و سوم مهر ماه،"نبی هزار جریبی"نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به همراه"مهدی میقانی"مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان،"امانگلدی ضمیر"فرماندار و "اسمعیل آرخی"بخشدار مرکزی از مسیر سه راهی عطا آباد به اوچ تپه شهرستان آق قلا بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،"نبی هزار جریبی"در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای گلستان با بیان مطلب فوق افزود:با رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های استاندار محترم و همچنین فرماندار شهرستان آق قلا مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی تصویب شده است.

نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود:به فضل الهی و با همدلی و هماهنگی مجموعه مسئولین دستگاههای اجرایی در شهرستان آق قلا اعتبار فوق جذب خواهد شد و در آینده ای نزدیک شاهد آغاز عملیات روکش آسفالت این مسیر خواهیم بود.

گفتنی است مسیر آق قلا به گنبد کاووس یکی از مهمترین مسیر های مواصلاتی شرق شهرستان بوده که از حجم ترافیک بالایی برخوردار است و قسمتی از آسفالت این مسیر"سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه"نیاز به مرمت و روکش آسفالت دارد که خوشبختانه با پیگیری های مسئولین در سطوح ملی،استانی و شهرستانی اعتبار آن تصویب شد و ان شاالله در آینده ای نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی آن خواهیم بود.

 

تصویب 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی

 

تصویب 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزیارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 110
  • کد خبر : 52179