عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شد

باحضور بیدلی معاون، سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار کردکوی :

نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شد

   نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری کردکوی؛ نخستین جلسه نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان با حضور بیدلی معاون، سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار کردکوی ، عقیلی مشاور فرماندار درامور زنان و خانواده و جمعی از بانوان فعال شهرستان در عرصه های گوناگون علمی ، فرهنگی ، مذهبی ، اجتماعی و .. برگزار شد .      
بیدلی ، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار کردکوی  یکی  از هدف های  تشکیل شورای مشورتی زنان را توجه به سلایق و نگاه اقشار مختلف جامعه زنان به مسائل جامعه عنوان کرد و گفت :انجام و عمل هر کاری مهم است اما قبل از آن تفکر و اندیشیدن در خصوص آن عمل و برنامه بسیار مهم تر است .بیدلی تأکید کرد؛ به همین دلیل این شورا با حضور بانوانی تشکیل می گردد که اکثریت قریب به اتفاق آنان غیراداری و غیردولتی هستند لذا انتظار می رود اعضاء به راحتی و با شفافیت به ارائه نظرات خود پرداخته ونقاط قوت و ضعف ما را بگویند و در ادامه هر کجا که لازم باشد فرمانداری بعنوان حوزه نظارتی و حاکمیتی قطعاً پیگیر امور خواهد بود .
معاون فرماندار کردکوی با اشاره به بروز تغییرات اساسی در نوع نگاه و اندیشه نسل های مختلف  تأکیدکرد؛ چون نوع نگاه تغییر کرده ،قطعاً نیاز ها نیز متفاوت شده است ، بنابراین  برنامه ها و سیاستگذاری نوین و جدیدی  را می طلبد . بیدلی گفت: ما برای حل معضلات کنونی نمی توانیم نسخه ای قدیمی تجویز کنیم، بلکه باید روند تغییرات در جامعه برررسی گردد و در تصمیم گیری مدیران این نو از تغییرات  بعنوان اصلی اساسی مد نظر قرار گیرد ..
وی در ادامه به نقش مردم و ظرفیت بالای آنان اشاره کرد و گفت:ما در این نشست ها بیشتر به دنبال ایده ها و نظرات نو و ناب برای امور مختلف هستیم ،نظراتی از سوی نخبگان جامعه که هم بتواند به ما در اجرای امور کمک کند و هم جرقه ای در اذهان عمومی برای ایجاد تغییرات و تحولات مثبت ایجاد نماید ، نگاهی که به نقش اثرگذار مردم پرداخته و با ورود خود مردم به صحنه های مختلف جامعه و تشکیل تشکل ها و اجرای برنامه های اجتماع محور جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهد .   
قابل ذکر است این شورا با هدف بهره مندی از ظرفیت بانوان مختلف در عرصه تصمیم سازی و تصمیم گیری و همچنین به اشتراک گذاری این ایده ها و تجارب در راستای بالابردن کیفیت فعالیت ها در حوزه زنان و خانواده شهرستان تشکیل شد . 

 نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شد

 

نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شد

  

نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شد

 

نخستین نشست شورای هم اندیشی بانوان فعال شهرستان تشکیل شدارسال کننده خبر : فرمانداری کردکوی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : کردکوی
  • بازدید : 144
  • کد خبر : 52299