عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

قدمنان فرماندار کردکوی در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان :

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدمانداری کردکوی؛ ابراهیم قدمنان فرمانداری در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه‌ تصمیمات در سطح دوایر دولتی بر باید اساس مطالعه و کارکارشناسی باشد، ضمن ابراز گله مندی شدید از تصمیم اخیر اداره کل بهزیستی استان در زمینه انتقال مرکز پایگاه اورژانس اجتماعی ۱۲۳ شهرستان کردکوی به یکی از شهرستانهای همجوار گفت: بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست.
وی تصریح کرد؛ با توجه به ۳۵ سال سابقه فعالیت  اداره بهزیستی در شهرستان وفعالیت ۷ ساله پایگاه اورژانس اجتماعی کردکوی در سطح شهری که بیش از ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد و با توجه به میزان آسیبهای اجتماعی موجود شهرستان در سطح استان در مقایسه  با شهری که اداره بهزیستی ان کمتر از ۴ سال از تاریخ تاسیس آن میگذرد و جمعیتی کمتر از ۸هزار نفر دارد، محمل منطقی نداشته و نشان از عمق بی تدبیری در تصمیم گیری هاست.
وی با اشاره به پیگیریهایی که مجموعه مدیریت شهرستان در بالاترین سطح از مدیران استان (معاونت سیاسی امنیتی،ادارات کل سیاسی امنیتی، اجتماعی و اداره کل بهزییستی استان ) به عمل آمده و رایزنی هایی که در حال انجام است، گفت: انشاالله شرایط به نحوی مدیریت میگردد که پایگاه  اورژانس یاد شده به شهرستان برگردد.‌ 
فرماندار کردکوی در بخش دیگری از سخنانش  به اشاره به هماهنگی ها و پیگیریهای به عمل آمده برای تامین بذر محصولات کشاورزی کشت پاییزه به دغدغه های کشاورزان در سطح شهرستان پرداختند و از مدیریت جهاد کشاورزی خواست موضوع تهیه و تامین بذرهای یادشده را در اسرع وقت پیگیری نماید.
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره تشریح اجرای بودجه سال ۹۷ و الزامات اجرایی  آن از مدیران دستگاهها خواست اخرین برنامه های اصلاحی اداره مربوطه را به فرمانداری ارسال نمایند.
فرماندار کردکوی به پیگیری حقوق شهروندی در سطح ادارات شهرستان توسط یک هیات ۸ نفره به مسئولیت خانم اورسیجی اشاره کرد و از مدیران دستگاههای اجرایی خواست با این هیات همکاری لازم به عمل اورند.
قدمنان بر مدیریت جهادی در اداره امور شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت امروز که بیش از هر زمان دیگری استکبار جهانی مشغول دسیسه چینی است و تمام توان و تلاش خود را برای زمین گیر کردن مدیریت نظام بکار گرفته است ،تصریح کرد ؛ تنها با روحیه جهادی است که میتوان به تمهیدو تمشیت امور مملکت از جمله در بحث اشتغال پرداخت.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان به آتش سوزی حادث شده در مناطق جنگلی و کوهستانی شهرستان پرداخت و از زحمات و تلاشهای بسیار خوب مدیران دستگاههای اجرایی بویژه ادارات حمل و نقل و راهداری و دانشکده امام علی ع و دهیاران و شوراهای اسلامی مناطق کوهپایه  با اهدای لوح سپاس از آنان تقدیر کرد. همچنین از سه ادارات شهرستان  "فرمانداری ،فنی و حرفه ای و دانشگاه آزاد اسلامی " که در مصرف بهینه برق در سال گذشته صرفه جویی داشته اند از سوی فرمانداری و تزیع برق تقدیر شدند.
گفتنی است ؛ در این جلسه هریک از مدیران کل پدافند غیر عامل ، دفتر امور روستایی و شوراها و دبیر ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالای استان در مورد سیاستها و برنامه های اداره کل مربوطه سخنانی ایراد کردند.

 

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

 

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

 

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

 

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

 

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست

 

بی تدبیری برخی از مدیران قابل چشم پوشی نیست
ارسال کننده خبر : فرمانداری کردکوی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : کردکوی
  • بازدید : 50
  • کد خبر : 52301