عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار رییس جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با فرماندار شهرستان آزادشهر


دیدار رییس جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با فرماندار شهرستان آزادشهر

دیدار رییس جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با فرماندار شهرستان آزادشهر

علیرضا حصارنوی رییس جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آزادشهر با حضور در فرمانداری با "سید رسول حسینی" فرماندار، دیدار و در ارتباط با اولویت های کاری و اهم برنامه های قابل پیگیری اداره میراث فرهنگی شهرستان بحث و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این دیدار با اهمیت دانستن حوزه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: شهرستان آزادشهر با داشتن تاریخ کهن و آثار تاریخی – فرهنگی ، می تواند بیش از این ظرفیت بهره ببرد و در زمینه توسعه صنعت گردشگری سرآمد باشد.
وی خاطر نشان کرد: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نقش پر اهمیتی در صیانت و حفاظت از میراث فرهنگی دارد لذا بایستی به تبیین جایگاه بخشی در حوزه میراث فرهنگی پرداخته و با عزم راسخ و احساس مسئولیت اجتماعی در جهت انتقال میراث گذشته گان به نسل آینده تلاش نماییم زیرا توسعه اجتماعی در سایه توجه به مسائل میراث فرهنگی میسر خواهد شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان آزادشهر هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را مهم برشمرد و خواستار تدوین برنامه ای جامع برای هر سه حوزه فوق شد.
وی تصریح کرد: حفظ و احیا بناهای تاریخی، پیگیری و احصا بناها و رسومات قابل ثبت در کارگروه ثبت آثار ملی، پیگیری برای ایجاد بازارچه دائمی فروش صنایع دستی و برنامه ریزی مدون و اصولی برای حفظ و افزایش میزان گردشگری و تثبیت مسافران عبوری از اهم برنامه های قابل پیگیری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آزادشهر باشد.
در ابتدای این دیدار حصارنوی رییس جدید اداره میراث فرهنگی گزارشی از وضعیت موجود اداره متبوع و برنامه های قابل انجام خود ارائه و خواستار تداوم حمایت های مادی و معنوی مسئولین شهرستانی از اداره میراث فرهنگی و گردشگری شد.
 

دیدار رییس جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با فرماندار شهرستان آزادشهر


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 39
  • کد خبر : 52310