عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان آزادشهر برگزار شد


جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان آزادشهر برگزار شد

جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان آزادشهر با حضور سید رسول حسینی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین شهابی امام جمعه، حسین لاری کمان معاون فرماندار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و اعضای شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ در این جلسه ابتدا حاج آقا شهابی امام جمعه از شهدا به عنوان عنصر آرامش بخش جامعه یاد کرد و تصریح کرد: اگر امروزه در منطقه ناامن خاورمیانه امنیتی داریم و زندگی در کمال آراش برقرار است مدیون خون شهدا، شجاعت ایثارگران و فداکاری آزادگان هستیم.

در ادامه حسینی فرماندار با اشاره به اهمیت مجموعه استان به تشکیل و اجرایی کردن مصوبات این جلسه ذکر کرد: اولین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در استان گلستان به ریاست استاندار معزز برگزار و بر تشکیل جلسه در برش شهرستانی و اهتمام در اجرایی کردن مصوبات تاکید شد.

در ادامه با بحث و بررسی اعضای شورا مصوب شد: 1) قرائت وصیت نامه شهدا هر هفته در بین الصلاتین نمازجمعه 2) قرائت وصیت نامه شهدای دانش آموز در مراسم صبحگاهی دانش آموزان  3) تجلیل از شهدای گروه های مختلف ( ارتش ، نیروی انتظامی، مرزبانان، اصناف و ... )  4) دیدار مستمر و با برنامه از خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران و همچنین تشکیل کارگروهی برای برگزاری با کیفیت مراسم ویژه تجلیل از ایثارگران. 

در خاتمه فرماندار و رییس شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان آزادشهر خواستار هماکاری و تعامل دستگاه های اجرایی با دبیرخانه این شورا شد.

 


تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 90
  • کد خبر : 53599