عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » روابط عمومی فرمانداریها باید در انجام وظایف فعال و چابک باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس:

روابط عمومی فرمانداریها باید در انجام وظایف فعال و چابک باشند

روابط عمومی فرمانداریها باید در انجام وظایف فعال و چابک باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در جلسه هماهنگی روابط عمومی فرمانداریهای شرق استان گلستان که با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان برگزار شد اظهار داشت: عملکرد روابط عمومی استانداری گلستان در استفاده از ایده های خلاقانه مطلوب و قابل دفاع است
مهندس عبدالقدیر کریمی افزود: روز چهارشنبه شهرستان گنبد کاووس میزبان استاندار و هیئت همراه برای افتتاح دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی، اختتامیه جشنواره اقوام ایران زمین و نشست فرمانداران شرق استان گلستان است.
 مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان نیز در این جلسه با تاکید بر تشکیل شورای روابط عمومی در 14 فرمانداری استان گلستان اظهار داشت: شبکه سازی و مشاوره با فعالان فضای مجازی باید از اولویتهای روابط عمومی فرمانداری باشد.
علی یازرلو افزود:روابط عمومی فرمانداریها در خصوص درج اخبار باید مطالبه گر باشند و با مدیران خبرگزاریها و کانالهای تلگرامی تعامل خوبی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی فرمانداریها به طور مستمر مورد ارزیابی قرار می گیرند، افزود: ایجاد فضای آرام و بدور از بی اخلاقیها در فضای مجازی یکی از اهدافی است که با تعامل و ارتباط با رسانه ها و تشکلهای مردم نهاد بدست می آید.


ارسال کننده خبر : فرمانداری گنبد کاووس
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 66
  • کد خبر : 53928