عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تاکید فرماندار رامیان به تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و استفاده از توان جوانان


تاکید فرماندار رامیان به تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و استفاده از توان جوانان

تاکید فرماندار رامیان  به تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و استفاده از توان جوانان

نشست و دیدار مشاوران جوان فرماندار رامیان به مناسبت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با محمود سالاری فرماندار رامیان و ابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رامیان؛  در نشست فرماندار شهرستان رامیان با مشاوران جوان فرماندار مطالبات جوانان در حوزه های مختلف از جمله نیازهای فرهنگی و ورزشی ، توجه بیشتر به حوزه کار آفرینی ، نگاه جدی تر به آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق ، برنامه ریزی برای معرفی قابلیت های گردشگری شهرستان برای ایام نوروز و ... مطرح گردید.

در این جلسه نماینده مجلس شورای اسلامی درخصوص مسائل مهم شهرستان از جمله : تلاش برای تخصیص بودجه بیمارستان رامیان، پیگیری ایجاد آب بندان برای تامین آب شرب سال های آتی که احتمالا معضل بی آبی گریبانگیر مردم شود، پیگیری پروژه های ورزشی ناتمام از جمله زمین چمن مصنوعی گردایش در بخش فندرسک و چمن مصنوعی خان به بین و استفاده بیشتر از توان رسانه ها و خبرنگاران و... مطالبی بیان داشتند.

فرماندار رامیان نیز در این جلسه بر تقویت دو بخش گردشگری و کشاورزی و تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و استفاده از توان جوانان تاکید داشتند.
 

 

 


 


 ارسال کننده خبر : فرمانداری رامیان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : رامیان
  • بازدید : 74
  • کد خبر : 57407