عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر برگزار شد


هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر برگزار شد

هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر برگزار شد

هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر با حضور "سید رسول حسینی" فرماندار، حمیدرضا ملک حسینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و اعضای شورای هماهنگی با موضوع بررسی آخرین وضعیت و اقدامات ادارات در آستانه سال جدید در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات انجام شده گفت: دستگاه هاي امدادي ليست كشيك نوروزي خود را نهايي و به فرمانداري اعلام نمايند. وی افزود: ادارات دولتي ماشين آلات و تجهيزات اداراي خود را به صورت آماده باش كامل نگهدارند و توجه كامل به اطلاعيه ها و اخطاريه هاي مراجع رسمي داشته باشند و نسبت به انتشار و اطلاع رساني به جامعه هدف و مردم شهرستان اقدام لازم را انجام دهند.

فرماندار در ادامه تصریح کرد: شهرداري ها و دهياري ها در تامين امنيت نوروزگاه ها تمهيدات لازم را انجام دهند. وی نظارت بر كشتارگاه ها، مراكز عرضه و فروش دام و طيور و گوشت به صورت روزانه انجام شود.

رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر اظهار کرد: آمادگي و پيش بيني هاي لازم توسط شهرداري ها و بخشداري ها براي ١٣ فروردين روز طبيعت انجام شود.

وی خطاب به بهزیستی و هلال احمر بیان داشت: اورژانس اجتماعي بهزيستي براي تعطيلات نوووزي در آماده باش كامل باشد و جمعیت هلال احمر ٥ كمپ امدادي در نقاط مختلف شهرستان با امكانات كامل برپا كند.هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر برگزار شد

 

هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر برگزار شد


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 63
  • کد خبر : 58703