عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازدید فرماندار آزادشهر از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان


بازدید فرماندار آزادشهر از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان

بازدید فرماندار آزادشهر از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان

فرماندار در بازدید از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ارزیابی واحدهای خسارت دیده با جدیت و دقت کامل و در کوتاه ترین زمان انجام تا عملیات اصلاح و بازسازی واحدهای آسیب دیده هر چه سریعتر آغاز شود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ صبح امروز چهارشنبه 14 فروردین ماه ، "سید رسول حسینی" فرماندار به همراه حسین لاری کمان معاون سیاسی و امنیتی و محمودرضا پژوهش بخشدار مرکزی با حضور در اداره بنیاد مسکن انقلای اسلامی شهرستان ضمن عرض تبریک سال جدید و خدا قوت ، از روند ثبت ارزیابی خسارت خای وارده از سیلاب های اخیر بازدید نمودند.
حسینی فرماندار در این بازدید اظهار داشت: میزان خسارت های وارده به واحدهای مسکونی در شهرستان آزادشهر و بخش چشمه ساران بسیار وسیع است و باید با رایزنی ها و استفاده از همه ظرفیت های ملی و مردمی بتوانیم بخشی از ان حجم عظیم خسارت ها به منازل مسکونی را جبران کنیم.
فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر در ادامه خطاب به کارشناسان ارزیابی میزان خسارت ها گفت: با جدیت و دقت کامل همه منازل مسکونی در روستاها را به صورت میدانی بازدید و همه خسارت های وارده در هر سطحی را ثبت و به دبیرخانه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ارائه دهید.
در ابتدای این بازدید مرتضی احمدی رییس اداره بنیاد مسکن انقلای اسلامی شهرستان آزادشهر گزارشی از میزان خسارت های وارده و همچنین ارزیابی های انجام گرفته ارائه نمود.
 

بازدید فرماندار آزادشهر از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان

 

بازدید فرماندار آزادشهر از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان

 

بازدید فرماندار آزادشهر از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 324
  • کد خبر : 59535
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.