عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بررسی مشکلات مرغداری ها و مرغ فروشی های سطح شهر آزادشهر


بررسی مشکلات مرغداری ها و مرغ فروشی های سطح شهر آزادشهر

 

معاون فرماندار شهرستان آزادشهر در دیدار مرغداری ها و مرغ فروشی ها گفت: خرید و توزیع مرغ طرح تنظیم بازار با نظارت کمیته ای توسط فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و رسانه ها انجام می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ در جلسه ای با حضور حمیدرضا ملک حسینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، محمدی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مرغ فروشی ها در محل دفتر کار معاون فرماندار برگزار شد.
در این جلسه ملک حسینی توزیع مرغ طرح تنظیم بازار را با توجه به سطح عرضه و تقاضا کمی مشکل دانست و افزود: با توجه به اعتراضاتی که به نحوه توزیع مرغ در سطح شهر وجود دارد و همچنین کمبود عرضه مرغ کمیته ای متشکل از فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و رسانه ها بر نحوه فروش مرغ و همچنین اعتراضات مردمی رسیدگی خواهد کرد.
وی افزود: قیمت مرغ در مرغ فروشی های طرح تنظیم بازار فقط با قیمت 11500 تومان باید به فروش برسد و فروش مرغ با قسمت بیش از این تخلف محسوب می شود.
در ابتدای این دیدار محمدی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گزارشی از نحوه خرید و توزیع مرغ های طرح تنظیم بازار در سطح شهر را ارائه نمود.
 


تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 93
  • کد خبر : 59801