عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » حضور فرماندار شهرستان آزادشهر در جلسه علنی شورای اسلامی نگین شهر

با دعوت رسمی رییس شورای اسلامی شهر نگین شهر؛

حضور فرماندار شهرستان آزادشهر در جلسه علنی شورای اسلامی نگین شهر

حضور فرماندار شهرستان آزادشهر در جلسه علنی شورای اسلامی نگین شهر

"سید رسول حسینی" فرماندار به همراه قاسم سمیعی شهردار نگین شهر در جلسه علنی شورای اسلامی شهر نگین شهر حضور و با رییس و اعضای این شورا بحث و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان آزادشهر؛ عصر امروز یکشنبه 25 فروردین ماه ، با دعوت رییس شورای شهر نگین شهر ، "سید رسول حسيني" فرماندار به همراه قاسم سمیعی شهردار با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر نگین شهر، مشكلات و نيازمندي هاي اين شهر از جمله مشكلات سنگ شكن شهرداري، مطالبات كاركنان، بدهي هاي معوق، شروع عمليات اجرایی پروژه های عمرانی و افزايش تخصيص قير رايگان براي روكش آسفالت را بررسي نمودند.

در این جلسه حسینی فرماندار اقدامات عمرانی در شهر نگین شهر را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مجموعه شهرداری نگین شهر با میراث بدهی از گذشته دست به گریبان است که نیاز برای پرداخت مطالبات معوق کارکنان و انجام فعالیت های عمرانی ضمن کمک ها و مساعدت های مالی بیشتر از ناحیه دولت راهکارهای جدید درآمد زایی را انجام دهد تا نبتواند از زیر بدهی سنگین خود رهایی پیدا کند.

در ابتدای این دیدار  قربان نعیمی رییس شورای شهر نگین شهر و قاسم سمیعی شهردار ضمن تشکر از حضور فرماندار گزارشی از اقدامات و فعالیت های مجموعه شهرداری و همچنین نیازمندی ها و مشکلات این مجموعه ارائه نمود.


حضور فرماندار شهرستان آزادشهر در جلسه علنی شورای اسلامی نگین شهر


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 90
  • کد خبر : 60058