عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » شناسایی نقاط آسیب پذیر در حوادث غیرمترقبه و برنامه ریزی جهت رفع آن می بایست با جدیت در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد

فرماندار در جلسه شورای اداری بیان کرد؛

شناسایی نقاط آسیب پذیر در حوادث غیرمترقبه و برنامه ریزی جهت رفع آن می بایست با جدیت در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ هدایتی کتولی فرماندار در اولین جلسه شورای اداری شهرستان علی آبادکتول افزود؛ شناسایی نقاط آسیب پذیر در حوادث غیرمترقبه و برنامه ریزی جهت رفع آن می بایست با جدیت در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد.
وی به فرارسیدن سالروز میلاد حضرت مهدی اشاره و گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) اشاره و افزود؛ امنیت کشور مرهون اقدامات شبانه روزی دستگاههای امنیتی و انتظامی است لذا باید قدردان تلاشهای سربازان گمنام امام زمان(عج) و سایر دستگاهای مرتبط در این زمینه باشیم.
فرماندار با اشاره سیل اخیر گلستان ادامه داد؛ سیل اخیر گلستان صبوری مردم و همدلی همه دستگاههایی اجرایی را نشان داد.
وی ادامه داد؛ ر مجموع سیل در شهرستان علی آبادکتول بالغ بر هفتاد میلیارد تومان خسارات ایجاد نمود و حوزه های خسارت دیده با حمایت دولت بازسازی خواهد شد.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران افزود؛ شناسایی نقاط آسیب پذیر در حوادث غیرمترقبه و برنامه ریزی جهت رفع آن می بایست با جدیت در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد.
وی ادامه داد؛ عالیت شبانه روزی دستگاههای عضو مدیریت بحران شهرستان علی آبادکتول در امداد و خدمات رسانی قابل تقدیر است.
فرماندار به نامگذاری سال اشاره و خاطرنشان کرد؛ برنامه ریزی جهت بررسی مشکلات واحدهای تولیدی به صورت جداگانه در راستای تحقق شعار" رونق تولید" صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد؛ دستگاههای اجرایی موظف به تسهیل ارائه خدمات به واحدهای تولیدی می باشند.
رئیس شورای برنامه ریزی افزود؛ تهیه و الویت بندی برنامه های سال توسط دستگاههای اجرایی تا پایان اردیبهشت ماه می بایست تدوین گردد.
وی در خاتمه گفت؛ کریم ارباب رجوع با جدیت می بایست در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد.
شایان ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه به ارائه رهنمودهای اخلاقی و تاکید بر تحقق شعار سال"رونق تولید" و حسین شکی رئیس جمعیت هلال احمر، سیدصمدضیایی مدیرجهاد کشاورزی و احمد شکی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان علی آبادکتول به بیان اقدامات انجام شده در سیل اخیر و برنامه های دستگاه متبوع در سال ۱۳۹۸ پرداختند.

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0