عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه کمیسیون مبارزه با سرقت شهرستان آزادشهر برگزار شد

با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرماندار و سایر اعضای کمیسیون؛

جلسه کمیسیون مبارزه با سرقت شهرستان آزادشهر برگزار شد

جلسه کمیسیون مبارزه با سرقت شهرستان آزادشهر برگزار شد

جلسه كميسيون مبارزه با سرقت شهرستان آزادشهر با حضور حسین لاري كمان معاون سياسي و امنيتي فرمانداري، حسن عبدي دبير شوراي تامين، محمودرضا پژوهش بخشدار مرکزی و ساير روساي ادارات با موضوع بررسي علل سرقت هاي اخير در حوزه ادارات برق و آب و مخابرات و همچنين تمهيد اقدامات هماهنگي بين دستگاه هاي امنيتي و انتظامي و اجرايي براي مقابله با سرقت ها و كاهش بزهكاري در سطح شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ لاری کمان معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری در این جلسه گفت: در ماه گذشته سرقت در حوزه کابل های برق و مخابرات بسیار زیاد شده است که باعث صدمه و زیان به ادارات خدمات رسان و قطعی برق و مخابرات و سردرگمی مردم شهرستان می باشد.

وی افزود: اعضای کمیسیون مبارزه با صرقت در این ارتباط پیشنهادات نو و سازنده در راستای کاهش سرقت های این چنینی را ارائه دهند تا با توجه به نزدیک شده به فصل تابستان و گرما شاهد قطعی های مکرر برق نباشیم.

لاری کمان هماهنگی دستگاه ای امنیتی و انتظامی و اجرایی را در کاهش سرقت ها بسیار موثر دانست و خاطر نشان کرد: با هماهنگی بین دستگاهی و استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی و بسیج گشت های ضد سرقت در شهرستان را افزایش خواهیم داد تا بتوانیم در راستای کاهش آمار سرقت گامی موثر برداریم.


جلسه کمیسیون مبارزه با سرقت شهرستان آزادشهر برگزار شد

 

جلسه کمیسیون مبارزه با سرقت شهرستان آزادشهر برگزار شد


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 50
  • کد خبر : 61211