عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام تبریک فرماندار شهرستان آزادشهر به مناسبت 27 اردیبهشت هفته روابط عمومی و ارتباطات


پیام تبریک فرماندار شهرستان آزادشهر به مناسبت 27 اردیبهشت هفته روابط عمومی و ارتباطات

پیام تبریک فرماندار شهرستان آزادشهر به مناسبت 27 اردیبهشت هفته روابط عمومی و ارتباطات

"سید رسول حسینی" فرماندار شهرستان آزادشهر در پیامی فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصه رسانه و روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ در متن پیام حسینی فرماندار آمده است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز زندگی کردن با رسانه به عنوان حلقه ای مهم از نظام ارتباطی، به بخش جدایی ناپذیر حیات انسان تبدیل شده و تعامل انسان و رسانه، بر بسیاری از مناسبات اجتماعی از جمله راهبری و مدیریت افکار عمومی تاثیر گذارده است.
روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی شده و به عنوان کانون تفکر معرفی شده اند و وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
در همین راستا روابط‌ عمومی ها می‌تواند با بکارگیری تجهیزات و دانش روز برای تقویت ارتباط هرچه بهتر با آحاد جامعه، تنویر افکارعمومی و تحقق برنامه‌ها و اهداف راهبردی شهرستان را فراهم کند، به طوری که دستاوردهای مجموعه دولت در حوزه‌های مختلف به خوبی تبیین شود.
اینجانب ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی ادارات شهرستان آزادشهر تبریک و تهنیت می‌گویم و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روز افزون دارم.
 
 سید رسول حسینی
فرماندار شهرستان آزادشهر

ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 51
  • کد خبر : 61234