عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اعتماد مردم به دستگاه قضا٬مهمترین سرمایه قوه قضائیه است

فرماندار در دیدار با مسئولین قضائی شهرستان آق قلا:

اعتماد مردم به دستگاه قضا٬مهمترین سرمایه قوه قضائیه است

اعتماد مردم به دستگاه قضا٬مهمترین سرمایه قوه قضائیه است

فرماندار شهرستان آق قلا گفت:اعتماد مردم به دستگاه قضا٬مهمترین سرمایه قوه قضائیه است.

صبح امروز یکشنبه ۲۶ ام خرداد ماه٬‹‹محمد حسین نوبخت››رئیس دادگستری و ‹‹حسن نجفی››دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آق قلا با ‹‹امیر شیر توماج››فرماندار در محل دفتر نماینده عالی دولت دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا٬‹‹امیر شیر توماج››در این دیدار٬قوه قضائیه را بازوان توانمند جامعه در ایجاد آرامش،نظم و امنیت دانسته و افزود:دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.جذب سرمایه گذاران در راستای توسعه و تقویت اقتصاد شهرستان و ایجاد اشتغال از مهم‌ترین امور برای پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی مخرب در جامعه است.

فرماندار شهرستان آق قلا بارزترین ویژگی قوه قضاییه را گرفتن حق مظلوم از ظالم و جلوگیری از وقوع انواع جرم توسط افراد بی‌بند و بار در جامعه برشمرد و تصریح کرد:قوه قضاییه به عنوان آخرین ملجاء و پناهگاه مردم برای یاری رساندن به آنها است.

رئیس شورای تامین شهرستان آق قلا با بیان اینکه اقتدار قوه قضاییه در نظام جمهوری اسلامی موجب تحقق عدالت در جامعه شده است،تاکید کرد:مهمترین سرمایه قوه قضاییه٬اعتماد مردم به دستگاه قضا است.

‹‹توماج››در خاتمه سخنان اظهار کرد:امروز به برکت تلاش های دستگاه های قضایی،انتظامی و امنیتی، اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم٬شهرستان آق قلا یکی از امن ترین نقاط استان و کشور است،حفظ و ارتقای امنیت شهرستان با تعامل و همکاری بین دستگاه‌های مسئول حاصل می شود.

اعتماد مردم به دستگاه قضا٬مهمترین سرمایه قوه قضائیه است

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 41
  • کد خبر : 62133