عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران فرمانداری شهرستان آزادشهر

با حضور فرماندار شهرستان آزادشهر؛

برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران فرمانداری شهرستان آزادشهر

برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران فرمانداری شهرستان آزادشهر

 

 

 
جلسه شورای معاونین و بخشداران فرمانداری شهرستان آزادشهر در سال جدید با حضور "سید رسول حسینی" فرماندار، حسین لاری کمان و حمیدرضا ملک حسینی معاونین فرمانداری و بخشداران مرکزی و چشمه ساران در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در جلسه شوراي معاونين ضمن تشریح اهمیت برگزاری با شکوه انتخابات گفت: مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور سفارشات موکدی در ارتباط با حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای دارند که این مهم سبب افزایش عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری و افزایش قدرت دولت خدمتگزار در سیاست های خارجی می شود.
 

وی افزود: همه امکانات و تجهیزات مورد نیاز در ارتباط با برگزار ی با شکوه انتخابات احصا و به ستاد انتخابات شهرستان ارائه شود.

وی افزود: اولويت سال ٩٨ مجموعه فرمانداري ( رونق توليد و انتخابات ) است. به همین جهت معاونين و بخشداران جمع بندي اقدامات سال ٩٧ و برنامه هاي عملياتي سال ٩٨ خود را ظرف يك هفته ارائه دهند.

فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آزادشهر افزود: امورات بارندگي و سيلاب اخير را با جديت و تا مرحله جبران خسارت هاي وارده پيگيري نماييد.

حسینی افزود:  احيا و افزايش اعتماد عمومي را در سال منتهي به انتخابات را جز شاخص هاي اقدامات خود قرار دهيد.

در ابتداي اين جلسه معاونين فرمانداری و بخشداران مرکزی و چشمه ساران گزارشي از اقدامات و مشكلات حوزه هاي خود را ارائه نمودند.

 

 

برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران فرمانداری شهرستان آزادشهر


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 29
  • کد خبر : 62730