عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نیازمندی ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر بررسی شد


نیازمندی ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر بررسی شد

نیازمندی ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر بررسی شد

مشکلات و نیازمندی های حوزه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر در نشست مشترک فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رییس بیمارستان حضرت معصومه (س) بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ صبح امروز سه شنبه 22 مرداد ماه ، پرویز گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان و احمد ابری رییس بیمارستان حضرت معصومه (س) با حضور در فرمانداری با "سید رسول حسینی" فرماندار شهرستان دیدار و در ارتباط با مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان گفتگو کردند.
حسینی فرماندار در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه تلاش های کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: اجرای درست و اصولی نظام ارجاع الکترونیک، فعالیت بیشتر خانه های بهداشت در مناطق روستایی، افزایش حضور و کیفیت و تنوع حضور پزشکان متخصص در بیمارستان و افزایش فعالیت های اورژانسی از انتظارات به حق مجموعه دولت در شهرستان از مدیریت شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان حضرت معصومه (س) می باشد.
فرماندار و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستات در ادامه از واریز اعتبار از سوی کمیته برنامه ریزی برای افزایش فعالیت ها و خدمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان در مناطق روستایی در دو بخش مرکزی و چشمه ساران خبر داد.
در ابتدای این جلسه پروزی گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان و احمد ابری رییس بیمارستان حضرت معصومه (س) گزارشی از خدمات و عملکردهای این مجموعه را ارائه و مشکلات و نیازمندی های حوزه بهداشت و درمان شهرستان را با فرماندار در میان گذاشتند.
 

نیازمندی ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر بررسی شد


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 48
  • کد خبر : 64356