عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ثبت دقیق آمار برای استفاده درست و اصولی در نظام برنامه ریزی مهم و موثر است


ثبت دقیق آمار برای استفاده درست و اصولی در نظام برنامه ریزی مهم و موثر است

"سیدرسول حسینی" فرماندار شهرستان آزادشهر با تشریح وظیفه خطیر مجموعه ثبت احوال گفت: ثبت به موقع وقایع حیاتی و داشتن آمارهای دقیق کمک زیادی به برنامه ریزان در همه سطوح مدیریتی خواهد کرد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر،سیدرسول حسینی فرماندار ظهر امروز در دیدار با ابوبکر دولو مدیرکل ثبت احوال استان به همراه علیرضا قره خانی رییس اداره ثبت احوال شهرستان آزادشهر خاطرنشان کرد: مجموعه ماموریت اداره ثبت احوال در ثبت و ارایه آمار حیاتی که پایه نظام مدیریتی و برنامه ریزی در کشور است بسیار مهم و حیاتی می باشد و بایستی با دقت و کیفیت مطلوب انجام پذیرد.
فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از اداره ثبت احوال شهرستان در خصوص پیگیری و راه اندازی باجه کارت هوشمند ملی و همچنین در خصوص روند مناسب ثبت نام و ارائه کارت هوشمند ملی به منظور رفاه حال روستائیان نیز اشاره کرد و از دستگاههای متولی درخواست نمود به گونه ای برنامه ریزی شود تا حداقل برای پیش ثبت نام کارت هوشمند ملی به جای مراجعه روستائیان، همکاران اداره پست با هماهنگی بخشداران و شورای اسلامی و دهیاران به روستاهای تابعه مراجعه و ثبت نام نمایند.
در ادامه دولو مدیرکل ثبت احوال استان ضمن تشریح آخرین وضعیت ساختمان اداری ثبت احوال شهرستان آزادشهر خواستار اختصاص بودجه کافی در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان برای اتمام این پروژه اداری در سال جاری شد.
 
 تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 31
  • کد خبر : 65540