عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه هماهنگی برپایی بیمارستان صحرایی مینودشت با حضور فرماندار برگزار شد


جلسه هماهنگی برپایی بیمارستان صحرایی مینودشت با حضور فرماندار برگزار شد

جلسه هماهنگی برپایی بیمارستان صحرایی مینودشت با حضور فرماندار برگزار شد
اولین جلسه هماهنگی برپایی بیمارستان صحرایی شهرستان مینودشت با حضور فرماندار و مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت سید رضا طباطبایی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از برپایی جلسه و حضور پر شور مسئولین در جلسه، هدف از برپایی بیمارستان صحرایی را تمرین و آمادگی در مواقع بحران، ایجاد و تقویت روحیه بسیجی برای ارائه دهندگان خدمت، خدمت رسانی به مردم محروم منطقه و کاهش فشار مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها ذکر نمودند.
وی همچنین در ادامه بر تشکیل دو کمیته در قالب کمیته پشتیبانی عمومی که هماهنگی با مسئولین محلی، تامین امنیت و سایر موارد را انجام خواهد داد که در راس آن بسیج سپاه و هلال احمر انجام وظیفه خواهند نمود و کمیته پشتیبانی تخصصی که خدمات تامین پزشکان تخصصی و عمومی اقلام دارویی و موارد از این قبیل را فراهم خواهند کرد که این وظیفه بر عهده معاونت های درمان، غذا و دارو دانشگاه و شبکه های بهداشتی درمانی و بیمارستان های شرق استان با مشارکت نظام پزشکی شهرستان مینودشت و متخصصین بخش خصوصی خواهد بود.
طباطبایی افزود: تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی هر کدام در حوزه ی کاری خود مشکلات پیش رو جهت برپایی هرچه بهتر این بیمارستان اقدامات لازم را انجام دهند.
این بیمارستان صحرایی بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج و هفته وحدت در شهرستان در اوایل آذر ماه بمدت سه روز برگزار خواهد شد و خدمات بهداشتی و درمانی عمومی و تخصصی به مردم عزیز منطقه انجام خواهد گرفت.

ارسال کننده خبر : فرمانداری مینودشت
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : مینودشت
  • بازدید : 29
  • کد خبر : 67413