عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

طی حکمی از سوی استاندار گلستان؛

بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش، طی حکمی از سوی استاندار گلستان، کمال ابراهیمی بعنوان ششمین بخشدار بخش لوه این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گالیکش، حسین مایلی فرماندار در ششمین جلسه شورای اداری این شهرستان که صبح امروز (10آذر) با حضور ملک‌حسینی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، امام جمعه، معاون فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز مجلس و با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: مهمترین و بزرگترین برنامه پیش‌روی دولتمردان برگزاری سالم، پرشور و بانشاط انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کنار همه عوامل و دست‌اندرکاران و حضور گسترده مردم شریف کشورمان خواهد بود.

فرماندار گالیکش خاطرنشان کرد: قانون‌گرایی، بی‌طرفی و حفظ انسجام ملی شعار اصلی ستاد انتخابات شهرستان گالیکش در این دوره از انتخابات خواهد بود و بر این اساس از همه گروه‌ها، تشکل‌ها و فعالان سیاسی و اجتماعی این شهرستان انتظار می‌رود ضمن رعایت اصل قانون در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه زمینه حضور حداکثری اقشار مختلف مردم را در پای صندق‌های رأی فراهم آورند.

مایلی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات علی‌اکبر اعتمادی‌فر بخشدار پیشین بخش لوه، انتخاب کمال ابراهیمی را بعنوان بخشدار جدید بخش لوه تبریک گفت و افزود: توفیق خدمت‌گذاری به مردم در هر مقام و مسندی بسیار ارزشمند است و همه مسئولان باید این فرصت را مغتنم شمرده و بهره کافی را از آن ببرند.

گفتنی است کمال ابراهیمی از کارکنان فرمانداری شهرستان گالیکش، با حکم دکتر حق‌شناس استاندار گلستان به‌عنوان ششمین بخشدار بخش لوه این شهرستان انتخاب شد. بخش لوه دارای یک شهر (صادق‌آباد) و 19 روستا در قالب دو دهستان قراولان و گلستان می‌باشد.

بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

 

بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

 

بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

 

بخشدار بخش لوه شهرستان گالیکش معارفه شد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گالیکش
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گالیکش
  • بازدید : 56
  • کد خبر : 68106