عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » 25 منزل مسکونی برای خانواده های دو معلول در شهرستان آزادشهر احداث می شود

فرماندار آزادشهر در دیدار مدیرکل بهزیستی استان؛

25 منزل مسکونی برای خانواده های دو معلول در شهرستان آزادشهر احداث می شود

 

25 منزل مسکونی برای خانواده های دو معلول در شهرستان آزادشهر احداث می شود

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: با همکاری و مساعدت فرمانداری، اداره بهزیستی استان و اداره بهزیستی شهرستان و انجمن خیرین مسکن ساز، برای 25 خانواده شهرستان آزادشهر که دارای دو معلول می باشند منزل مسکونی احداث خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، سید رسول حسینی صبح امروز دوشنبه 11 آذرماه، در دیدار ابراهیم غفاری مدیرکل بهزیستی استان گلستان ضمن خوشامدگویی بیان داشت: فعالیت بهزیستی به عنوان یک نهاد حمایتی و پشتیبانی در حوزه‌های مختلف اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری و مشارکت‌های مردمی تاثیرگذار و قابل تقدیر است.
نماینده عالی دولت در شهرستان آزادشهر خواسته از بهزیستی را زیاد برشمرد و افزود: اتمام ساختمان اداری بهزیستی، تجهیز اورژانس اجتماعی و تسریع در ساخت منزل مسکونی برای خانواده های دارای دو معلول از خواسته های مجموعه مدیریت شهرستان از سازمان بهزیستی می باشد.
در ادامه مدیرکل بهزیستی خدمت به مردم را از جمله نعمت‌های خداوند برشمرد و افزود: ارتباط موثر با دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد اهداف بهزیستی و ارائه خدمات، با هماهنگی و همکاری ادارات و خیرین از اقدامات موثر در این رابطه خواهد بود.


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 27
  • کد خبر : 68131