عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تهاجم نظامی از نقطه ضعف و تهاجم فرهنگی از نقطه جهل ما وارد می شود

فرماندار گمیشان در مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی در شهر گمیش تپه:

تهاجم نظامی از نقطه ضعف و تهاجم فرهنگی از نقطه جهل ما وارد می شود

تهاجم نظامی از نقطه ضعف  و تهاجم فرهنگی از نقطه جهل ما وارد می شود

 فرماندار گمیشان ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی در این بزرگداشت گفت: تهاجم نظامی از نقطه ضعف ما وارد می شود و مشاهده کردید که ما نقطه ضعفی نداشتیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گمیشان؛ احمد دستمرد صبح امروز 25 دی ماه مراسم بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در مسجد نبوت شهر گمیش تپه ادامه داد: تهاجم فرهنگی از نقطه جهل ما وارد می شود و ما باید هوشیار باشیم که غفلت هیچ جای کشور ما وجود نداشته باشد.

فرماندار شهرستان گمیشان درگذشت ناگهانی محمدتقی زمانی نژاد مدیر کل بنیاد مسکن استان را تسلیت گفت و اظهار کرد:خدمات این مدیر توانمند استان در زمان سیل و پس از آن تحسین برانگیز بود و در خاطره خواهد ماند.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات اعضای ستاد بازسازی و نوسازی معین استان گیلان در احداث و تعمیر واحد های مسکونی گفت: بالغ بر سه هزارو 17 واحد مسکونی تعمیری ثبت شده است که دوهزارو 922 واحد تاکنون به اتمام رسیده است.

وی تصریح کرد: از 855 واحد مسکونی احداثی، حدود 820 واحد در مرحله ساخت هستند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه شهرستان ترکمن ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: اولین ثمره خون این شهیدان، بیداری، اتحاد و انسجام بیشتر بین مردم ایران و عراق بود و اولین وظیفه ما حفظ و پاسداری از خون شهدا و ثمرات ارزشمند آنهاست.

حجت الاسلام منصوری در این مراسم با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی عاشق شهادت بود، عنوان کرد: حاج قاسم سلیمانی به مقام والایی از عبودیت رسید، وی هر لحظه به دنبال شهادت می‌گشت و برای رسیدن به این مقام، زحمات و مشقت‌های زیادی را متحمل شده بود.

 


تهاجم نظامی از نقطه ضعف  و تهاجم فرهنگی از نقطه جهل ما وارد می شود

 

تهاجم نظامی از نقطه ضعف  و تهاجم فرهنگی از نقطه جهل ما وارد می شود

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گمیشان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گمیشان
  • بازدید : 33
  • کد خبر : 69628