عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نشست مشترک تشکل های دانش آموزی با فرماندار آزادشهر و مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری


نشست مشترک تشکل های دانش آموزی با فرماندار آزادشهر و مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری

 فرماندار آزادشهر گفت: تشکل های دانش آموزی با ایفای نقش دقیق و درست خود و با شناسایی پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار خوب حوزه دانش آموزشی، سعی نمایند نقشی مفید و موثر در توسعه شهرستان ایفا نمایند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ صبح امروز سه شنبه 15 بهمن ماه، بمناسبت دهه مبارک فجر نشست تشکلهای دانش آموزی مدارس این شهرستان با فرماندار با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان برگزار شد.
سید رسول حسبنی فرماندار آزادشهر در این نشست از تشکلهای دانش آموزی خواست تا همواره راه و منش سردار شهید سلیمانی را الگوی خود قرار داده و در مسیر اعتلای کشورمان در سنگر تعلیم و تربیت تلاش نمایند.
در ادامه حمیدرضا ملک حسینی مدیرکل سیاسی و انتخابات استاندار گلستان با اشاره به انتخابات دوم اسفندماه سالجاری، حضور حداکثری در انتخابات بویژه رای اولیها را پشتوانه ای قوی برای نظام و مسئولین بیان کرد و از بکارگیری تعدادی از رای اولیها در شعب اخذ رای باهدف افزایش روحیه مسئولیت پذیری در آنان خبر داد.
قربانعلی بذرافشان مدیر آموزش و پرورش آزادشهر هم در ابتدای جلسه ضمن خیر تبریک دهه فجر، تشکلهای دانش آموزی مدارس را فرصت مناسبی جهت جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب بیان کرد.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 50
  • کد خبر : 70209