عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » هر گونه نقل و انتقال نانوایی منوط به دوگانه‌سوز کردن آن ها صورت گیرد


هر گونه نقل و انتقال نانوایی منوط به دوگانه‌سوز کردن آن ها صورت گیرد

هر گونه نقل و انتقال نانوایی منوط به دوگانه‌سوز کردن آن ها صورت گیرد

محمد حمیدی فرماندار گرگان در جلسه کارگروه گندم آرد و نان شهرستان گفت: دریافت آرد دولتی از کارخانه و توزیع آن بین نانوایی های سطح شهرستان بعهده اتحادیه خبازان می باشد و هر گونه نقل و انتقال نانوایی منوط به دوگانه‌سوز کردن آن ها صورت گیرد.
حمیدی در خصوص توزیع ارد نیمه دولتی اظهار داشت: توزیع آرد نیمه دولتی می ‌بایست با خودروهای ویژه حمل آرد بوده واین خودروهانبایدبجزاردکلای دیگری راحمل کنندتااردسالم وبهداشتی به نانوایی ها تحویل گردد.
فرماندار گرگان بیان داشت: نانوایان آزادپز و نیمه دولتی حتماً باید دفترچه تحویل آرد داشته باشند تا کنترل، نظارت و جلوگیری از فروش ارد بخوبی صورت گیرد.
مهندس حمیدی با بیان اینکه اولویت باید سلامت و امنیت غذایی مردم باشد گفت: با توجه به نوع نان اعم از لواش، سنگک و بربری؛ نیاز است آرد مناسب با ارزش غذایی متناسب نیز به نانوایان توزیع گردد.
فرماندار گرگان یکی از مشکلات کمبود نان در زمان قطعی گاز پر فصول سرد سال را عدم دوگانه سوز بودن نانوایی‌ها عنوان کرد وگفت: نیاز است در زمان موافقیت نانوایی از یک مکان به مکان دیگر حتماً این مهم لحاظ گردد.
فرماندار گرگان یکی از راه های بهبود کیفیت نان را رقابتی بودن ان ذکر کرد و گفت : طبق بازدیدهایی صورت گرفته نانوایی های آزادپز با توجه به رقابتی که دارند از کیفیت نان بهتری برخوردار می باشند که در صورت درخواست از سوی نانوایان دولتی مبنی بر ازادپز شدن؛ سهمیه انان را نیز افزایش خواهیم داد.

هر گونه نقل و انتقال نانوایی منوط به دوگانه‌سوز کردن آن ها صورت گیرد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گرگان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گرگان
  • بازدید : 22
  • کد خبر : 72901
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.