عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » معارفه رییس جدید اداره امور منابع آب شهرستان آزادشهر

با حضور فرماندار آزادشهر و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان:

معارفه رییس جدید اداره امور منابع آب شهرستان آزادشهر

معارفه رییس جدید اداره امور منابع آب شهرستان آزادشهر

 صبح امروز شنبه 11 مردادماه، در مراسمی با حضور سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر و سید محسن حسینی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، از زحمات و خدمات مهندس تیموری قدردانی و مهندس اکبری نوده به عنوان رییس جدید اداره امور منابع آب آزادشهر معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: حسینی فرماندار ضمن خوشامدگویی و تشکر از تلاش های رییس قبلی و تبریک انتصاب رییس جدید گفت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک هدیه الهی برای جلب رضای خداوند و خلق می باشد که همه ما باید ضمن قدرشناسی از این فرصت، حداکثر تلاش و کوشش خود را برای انجام بهینه مسئولیت خود را داشته باشیم.
وی افزود: مجموعه اب منطقه ای در سنوات گذشته تلاش های خوبی در شهرستان آزادشهر داشته است که به عنوان احداث آب بندان در چند نقطه از شهرستان نمونه ای این خدمات می باشد که امیدوارم با انتصاب رییس جدید این رویه بهتر از قبل ادامه داشته باشد.
در ادامه مهندس حسینی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان ضمن تشکر از زحمات مهندس تیموری، مهندس اکبری را از نیروهای پرتلاش مجموعه خود داسنت و از فرماندار و مجموعه مدیریت شهرستان آزادشهر در خواست نمود همکاری و تعامل با این مجموعه را داشته شد.
لازم به ذکر است طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، مهندس اکبری نوده به عنوان رییس جدید اداره منابع آب آزادشهر معرفی و مهندس تیموری رییس پیشین این اداره به عنوان ریس جدید اداره امور منابع آب شهرستان گنبدکاووس معارفه شد.
 

معارفه رییس جدید اداره امور منابع آب شهرستان آزادشهر

 

معارفه رییس جدید اداره امور منابع آب شهرستان آزادشهر


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 25
  • کد خبر : 75083
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.