عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر در سال جاری برگزار شد

با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش:

ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر در سال جاری برگزار شد

 صبح امروز چهارشنبه 26 شهریورماه، ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر در سال جاری با حضور فرماندار، مدیر و اعضای شورای آموزش و پرورش با موضوع بر تبدیل به احسن کردن فضاهای مازاد آموزش و پرورش در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: سید رسول حسینی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش آزادشهر در این جلسه با اشاره به بازگشایی مدارس بر نظارت بیشتر تیم های بهداشت و سلامت آموزش و پرورش با همکاری مرکز بهداشت و درمان این شهرستان بر اجرای پروتکل های بهداشتی مدارس تأکید کرد.
وی با بیان اینکه سلامت دانش اموزان برای ما مقدم تر از آموزش آنان می باشد از خانواده ها خواست تا با مدارس در زمینه سلامت فرزندان خود همکاری نمایند.
در ادامه قربانعلی بذرافشان مدیر آموزش و پرورش آزادشهر با بیان اینکه تمامی تمهیدات لازم جهت اجرای کامل پروتکل های بهداشتی صورت گرفته گفت: نقش خیرین سلامت شهرستان در تهیه مواد ضدعفونی و دستگاههای تب سنج و ضدعفونی کننده خودکار برای مدارس بسیار چشمگیر بوده است.
وی در ادامه گفت: فضاهای آموزشی بلااستفاده این شهرستان تبدیل به احسن خواهند شد و در این خصوص فضاهای مربوطه شناسایی و مکاتبات تبدیل به احسن کردن آنها در دست اقدام می باشد.
 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 29
  • کد خبر : 76593
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.