عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار صمیمی فرماندار گالیکش و مدیرکل سیاسی استانداری گلستان با امام جمعه اهل‌سنت دهستان ینقاق

در نخستین روز از هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

دیدار صمیمی فرماندار گالیکش و مدیرکل سیاسی استانداری گلستان با امام جمعه اهل‌سنت دهستان ینقاق

دیدار صمیمی فرماندار گالیکش و مدیرکل سیاسی استانداری گلستان با امام جمعه اهل‌سنت دهستان ینقاق

فرماندار گالیکش و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با حاج آخوند آرمون امام جمعه اهل‌سنت دهستان ینقاق و بردار شهید دوران جنگ تحمیلی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گالیکش، علی‌اصغر میرزایی فرماندار شهرستان در این دیدار که صبح دوشنبه (31شهریورماه) باحضور ملک حسینی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان و طوسی بخشدار مرکزی گالیکش صورت گرفت، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: وجود شهدای اهل سنت و اقلیت‌های دینی در طول هشت سال جنگ تحمیلی برگ زرینی در دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که خود موجب نقش بر آب شدن توطئه‌های دشمنان قسم خورده این نظام است.

میرزایی افزود: بحمدالله فضای همدلی و وحدت اجتماعی و سیاسی در شهرستان گالیکش موج می‌زند و کاملا مشهود است. از طرفی نیز مشکلات سیاسی، اجتماعی و مذهبی نیز وجود ندارد و مردم این شهرستان با هر قومیتی زندگی مسالمت آمیزی را در کنار یکدیگر تجربه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم نقش مهمی در دستیابی به توسعه و آبادانی شهرها و روستاها دارند، خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه قریب به یک دهه از شهرستان شدن گالیکش می‌گذرد، اما آنطور که باید به لحاظ زیرساختی رشد و توسعه نیافته است. لذا باید با بهره‌گیری از افراد ذی‌نفوذ و شهروندان معتمد برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر این شهرستان و رفع نیازمندی‌های عمومی آن گام برداشت.

 

دیدار صمیمی فرماندار گالیکش و مدیرکل سیاسی استانداری گلستان با امام جمعه اهل‌سنت دهستان ینقاق

 

 

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گالیکش
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : تمکی
  • بازدید : 57
  • کد خبر : 76757
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.