عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد

با حکم استاندار و با حضور فرماندار و مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری؛

بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد

بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد
جلسه تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول با حضور فرماندار، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، معاونین فرماندار، بخشداران و کارکنان، ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آبادکتول: در این جلسه از زحمات سید موسی میردیلمی در زمان تصدی سرپرستی بخشداری مرکزی تقدیر و سید ابراهیم رضوی بعنوان بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معرفی گردید.
مهندس سوخته سرایی ضمن تقدیر از زحمات آقای میردیلمی اظهار داشت: در زمان قبول مسئولیت باید بپذریم که درجهت رفاه حال و حل مشکلات مردم گام برداریم و وقت و انرژی باید در اختیار مردم باشد، تا زمان پایان مسئولیت این زحمات به یادگار بماند و مردم به نیکی ازآن یاد کنند.
وی در ادامه و ضمن تبریک به رضوی، افزود: مهم نیست عمر مسئولیت چقدر باشد، مهم آنست که تا زمانی که در مسند خدمتگزاری به مردم هستیم، برای رضای خدا و برای رفاه مردم و در جهت توسعه شهرستان حرکت نماییم.
فرماندار با توجه به شرایط فعلی کشور و اعمال تحریمهای ظالمانه بر علیه ملت شریف ایران، گفت: با مقاومت و ایستادگی ملت همیشه سرافراز ایران این دوران نیز به پایان میرسد و شرایط مطلوب برای کشور ما رقم خواهد خورد. در این دوران وظیفه مسئولین و خدمتگزاران مردم سنگین تر از هر دورانی است و اقدامات و عملکرد مسئولین بایستی به گونه ای باشد که مردم ، آنان را در کنار خود ببینند و حداقل رضایت نسبی مردم که از تاکیدات مقام معظم رهبری نیز هست، حاصل گردد.
وی یکی از اولویتهای مدیران در زمان تصدی مسئولیت را برنامه محوری دانست و گفت: اگر برای کارهای خود برنامه نداشته باشیم دچار روز مرگی خواهیم شد.
وی با توجه به پتانسیلهای موجود در سطح شهرستان اظهار داشت: در شهرستان ظرفیتهای خوبی داریم که بالفعل شده اند ولی نباید از ظرفیتهای بالقوه و ناشناخته ای که در سطح منطقه وجود دارد غافل شویم، بلکه باید در جهت شناسایی این ظرفیتها حرکت نماییم و از این ظرفیتها در جهت رشد و توسعه شهرستان و رفاه حال مردم استفاده بهینه نماییم.
در ادامه مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گفت: زنده نگهداشتن روحیه مردم یکی از وظایف اصلی مسئولین و نیروهای دولتی است، زیرا دشمنان ملت از اوایل انقلاب تا کنون در حال سنگ اندازی در امورات مردم هستند، انشاالله با همراهی مردم و تحت زعامت رهبری عزیز بتوانیم از این مشکلات عبور کنیم .
وی در ادامه گریزی هم به انتخابات سال آینده کشور داشت و افزود: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا را در پیش داریم و از اکنون در حال برنامه ریزی جهت برگزاری یک انتخابات باشکوه هستیم .
همه ارکان نظام تاکید بر حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات را دارند و وظیفه مجموعه کارکنان وزارت کشور و دستگاههای حاکمیتی است که حداکثر توان خویش را برای این امر بکار گیرند.
ملک حسینی در پایان ضمن تقدیر از زحمات سید موسی میردیلمی که از نیروهای با سابقه وزارت کشور هست اظهار داشت: بر اساس تصمیم استاندار، مقرر شد از آقای میر دیلمی در قسمتهای دیگر استفاده شود و در این مقطع از وجود آقای رضوی که از نیروهای جوان و پرتلاش فرمانداری و مجموعه وزارت کشور در این مسند استفاده شود.
  بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد

   بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد


بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد

 

  بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد


بخشدار مرکزی شهرستان علی آباد کتول معارفه شد


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.