عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه توجیهی بازرسین عفاف و حجاب شهرستان ترکمن برگزار شد


جلسه توجیهی بازرسین عفاف و حجاب شهرستان ترکمن برگزار شد

جلسه توجیهی بازرسین عفاف و حجاب شهرستان ترکمن برگزار شد

 جلسه توجیهی بازرسین عفاف و حجاب شهرستان ترکمن با حضور فرماندار و سایر اعضا روز سه شنبه 23 دی در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ سیدصادق شیرنگی فرماندار با تاکید بر اهمیت موضوع عفاف و حجاب اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم در شریعت و نظام جمهوری اسلامی که بسیار مورد توجه قرار گرفته، موضوع عفاف و حجاب است.
وی افزود: هر گاه سخن از عفاف و حجاب می آید بسیار تصورشان بر این است که این موضوع مخصوص بانوان است در حالی که عفاف و حجاب هم برای مردان و هم برای زنان است لذا مردان نیز باید در رعایت عفاف و حجاب نهایت دقت را داشته باشند.
شیرنگی تصریح کرد: منشور عفاف و حجاب بایستی در ادارت نصب شود و کارکنان و ارباب رجوع اعم از زن و مرد نسبت به رعایت آن اهتمام بورزند و با اصول اداری در محل کار خود حاضر شوند و پاسخگوی ارباب رجوع باشند.
وی با تاکید بر رعایت پوشش اسلامی افزود: پوشش ما بایستی بر اساس ارزش های دینی و انقلابی باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش ها با موضوع عفاف و حجاب به گسترش این فرهنگ بویژه در محیط های اداری نقش مهمی دارد.
وی ضمن اشاره به نقش بازرسی در امر عفاف و حجاب تصریح کرد: بازرسان بایستی نگاه پیشگیرانه داشته باشند و همه ما بایستی ضمن توجه به ارزش های جامعه به گسترش این فرهنگ کمک کنیم.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرترکمن
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.