عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان برگزار شد


جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان برگزار شد

جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان به ریاست دستمرد فرماندار گمیشان وسایر اعضا با محوریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونابرگزار شد.

 

در این جلسه فرماندار گمیشان با اشاره به اهمیت سلامت در جامعه گفت: باید در راستای تحقق اهداف نظام در حوزه سلامت، ادارات، سمن ها، تشکل ها، خیرین و مسئولین ارگان‌های مختلف با هم همگام شده و به طور سازمان یافته تلاش کنند.

وی افزود: با تلاش های مجموعه شهرستان خصوصاً شبکه بهداشت و درمان و همکاری مردم شهرستان گمیشان درحال حاضر در وضعیت آبی قرار گرفته است.
دستمرد ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خاطر نشان کرد: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و ساده انگاری ویروس منحوس کرونا می تواند دوباره شیوع آن را بیشتر کند.
فرماندار گمیشان یادآور شد: از همه اصحاب رسانه و فعالان شبکه های اجتماعی  شهرستان  که زحمات بسیار مناسبی در ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به کرونا داشتند تقاضا داریم نسبت به جلوگیری از "عادی انگاری" موضوع کرونا اهتمام داشته باشند. 
رییس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان گمیشان یادآور شد: طبق تاکید وزارت بهداشت همچنان موثرترین راه جلوگیری از کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است.

 

جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان برگزار شد

 

جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان برگزار شد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گمیشان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گمیشان
  • بازدید : 68
  • کد خبر : 81130
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.