عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » شهرستان آزادشهر در شرایط قرمز کرونایی قرار گرفت

فرماندار آزادشهر:

شهرستان آزادشهر در شرایط قرمز کرونایی قرار گرفت

شهرستان آزادشهر در شرایط قرمز کرونایی قرار گرفت

فرماندار شهرستان آزادشهر با اشاره به افزایش تعداد آزمایشات مثبت کرونا در آزمایشگاه‌های تشخیص و ‌آمار افراد بستری در مراکز درمانی، گفت: وضعیت این شهرستان به لحاظ کرونا قرمز(خیلی پرخطر) است.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، ملک حسینی اظهار داشت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ایام نوروز توسط شهروندان روند کنترل شده شیوع بیماری کرونا را با مشکل مواجه کرده و امروز شاهد افزایش آمار مبتلایان هستیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه از امروز شاهد افزایش شیوع بیماری کرونا و زمینه موج چهارم در شهرستان آزادشهر هستیم، خاطرنشان کرد: مطابق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مشاغل گروه های ۲ و ۳ و ۴ در وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌شوند و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و زدن ماسک با جدیت بیشتری مورد پایش قرار خواهد گرفت.

ملک حسینی قطع زنجیره این بیماری را تنها با همکاری همه مردم میسر دانست و افزود: مردم عامل اصلی قطع زنجیره بیماری کرونا هستند و با رعایت دستورالعمل ها این مهم محقق می‌شود.

 این مسئول با بیان اینکه کادر درمانی بیمارستان شهرستان آزادشهر بصورت شبانه روزی در حال تلاش برای بهبود بیماران کرونایی هستند، عنوان کرد: رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و افزایش آمار بیماران کرونایی بار سنگینی بردوش کادر درمانی گذاشته است که در صورت استمرار این وضعیت موجب فرسودگی این قشر زحمت کش خواهیم بود.

فرماندار شهرستان آزادشهر در ادامه از شهروندان درخواست کرد تا به سلامتی خود، خانواده و جامعه اهمیت دهند و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 35
  • کد خبر : 82184
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.