عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » راه اندازی آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در آزادشهر

با حضور فرماندار آزادشهر در ماه مبارک رمضان :

راه اندازی آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در آزادشهر

راه اندازی آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در آزادشهر

 همزمان با ماه رمضان برای اطعام و توزیع غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد آزادشهر نخستین آشپزخانه اطعام مهدوی در مصلی آزادشهر با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشدار مرکزی و جمعی از مسوولان راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، ملک حسینی فرماندار آزادشهر افزود: در طرح اطعام مهدوی در ماه رمضان 6 هزار پرس غذای گرم تهیه و با مشارکت خیران روزانه 200 پرس غذا طبخ و توزیع می شود.

فرماندار آزادشهر از اجرای طرح کمک مومنانه و بسته های معیشتی و پویش «ایران مهربان» در ماه رمضان خبرداد و افزود: « در این طرح به دنبال این هستیم که هیچ یتیمی بدون حامی نباشد تا بتوانیم در این ماه حامیان جدیدی را جذب کنیم .»

ملک حسینی ادامه داد: پویش یادشده با هدف بهبود وضعیت معیشتی ایتام و فرزندان تحت حمایت کمیته امداد اجرا  می‌شود و رویکرد آن جذب حامی و افزایش سرانه پرداختی کمک‌ها به ایتام و فرزندان «محسنین» در جامعه هدف است.

ایشان با بیان اینکه باید از ظرفیت مردم و تجربه طرح اکرام برای گسترش حمایت‌ها از ایتام و نیازمندان استفاده کرد، گفت : در قرآن کریم ۲۱ آیه در مورد ایتام است .

فرماندار آزادشهر در پایان بر ضرورت فرهنگ‌سازی رسانه‌ای در موضوع حمایت از ایتام تاکید کرد و افزود: مردم همواره در کار خیر و احسان از مسوولان جلوتر هستند و در این زمینه نقش رسانه‌ها قابل توجه است.

 

راه اندازی آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در آزادشهر

 

راه اندازی آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در آزادشهر

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 31
  • کد خبر : 82842
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.