عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » توزیع 300 بسته مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در آزادشهر

فرماندار آزادشهر :

توزیع 300 بسته مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در آزادشهر

توزیع 300 بسته مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در آزادشهر

فرماندار آزادشهر از توزیع 300 بسته معیشتی مواد غذایی به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، ملک حسینی فرماندار در رزمایش کمک‌های مومنانه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: یکی از اهداف نشان دادن این رزمایش ایجاد روحیه همدلی بین مردم است که نشان دهد مردم در شرایط سخت کرونایی تنها نیستند و از آنها حمایت می‌شود.

وی با اشاره به نحوه توزیع کمک‌های مومنانه بیان کرد: از سال گذشته با شیوع بیماری کرونا با کمک بسیج افراد نیازمند و آسیب دیده شناسایی شده‌اند و این کمک‌ها از طریق بسیج در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

ملک حسینی گفت: این کمک‌های مومنانه شامل برنج، روغن، حبوبات، رب گوجه فرنگی ، قند،خرما  و ارزش تقریبی هر یک از بسته‌ها 300 هزار تومان است.

 فرماندار آزادشهر همچنین ابراز امیدواری کرد که با همراهی و مشارکت همه آحاد مردم و مسئولان ضمن ریشه‌کنی بیماری کووید ۱۹، شاهد ارتقای بیش از پیش امنیت اقتصادی و اجتماعی در جامعه باشیم.

در ادامه حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر  با اشاره به اینکه مردم نوعدوست ایران اسلامی و آزادشهر در روزهای شیوع کرونا با جمع آوری کمک های مردمی به یاری نیازمندان و مشاغل آسیب دیده از کرونا شتافته اند، افزود: امید می رود همبستگی های اجتماعی برای کمک به نیازمندان استمرار داشته باشد و شاهد همدلی، احسان و نیکوکاری بیش از پیش خیران باشیم.

امام جمعه آزادشهر در پایان یادآور شد: برای کمک به نیازمندان، تهیه و تکمیل بانک اطلاعاتی ضروری است تا در مواقع کمک رسانی با حفظ آبرو و عزت، فرد نیازمندی بدون کمک باقی نماند و کمک های خیران به دست نیازمندان واقعی برسد.

 

توزیع 300 بسته مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در آزادشهر

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 34
  • کد خبر : 82850
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.